Põhihooaja viimane kohtumine kulmineerus HC Vipersi võiduga; eestlased väljamaal viskasid väravaid
29.03.2021
Nädalavahetusel jõudis lõpule Coolbet Hokiliiga põhihooaeg, kui neljanda ringi viimased kohtumised peeti ja hõbe- ning pronksmedalistid välja selgitati.

Laupäeval peeti Kohtla-Järve jäähallis teist ning kolmandat kohta otsustav matš HC Everesti ning HC Pantri vahel.

Kuigi kohtumise teine periood lõpetati 2:2 viigiseisul, hoidis võõrustajaklubi oma värava viimases kolmandikus tühjana ja saatis ise Pantrite võrku veel 2 litrit ning võttis selle võiduga Coolbet Hokiliiga hõbemedali.

HC Everestile riputati kaela ka väljateenitud hõbemedalid:

Hooaja parima mängija tiitli sai endale #5 Andrei Rozinko:

Pühapäeval peeti aga põhihooaja viimane kohtumine - Tallinna derbi.

Tondiraba jäähallis tõmbasid tänavusele 2020/2021 hooajale tulise joone alla HC Vipers ning HC Panter

Kohtumine kujunes sedavõrd tasavägiseks, et viigiga lõpetatud normaaljale järgnes lisaaeg, mis samuti 5:5 tablooskooriga lõppes ning võitja selgitati karistusvisetega.
Selle hooaja viimase Coolbet liiga värava Tondirabas kirjutas enda kontole Denis Kontseus ja ühtlasi hoolitses sellega võõrustajate võidu eest.

Kogu väravatesadu järelvaadatav siin:

HC Vipersi resultatiivseima mängija tiitli 2020/2021 hooajal pälvis #78 Marek Potšinok:

Samuti said külalised kaela pronksmedalid:

Pantrite resultatiivseim mängija sel hooajal oli Mihkel Võrang

Sel nädalavahetusel aga jätkub võitlus karika nimel!

Pikenenud põhihooaja tõttu selgitatakse karikavõitja 4 mängupäevaga: laupäeval, 3. aprillil kõlab avavile poolfinaali mängudes, kus omavahel kohtuvad Eesti meistrivõistluste 1. ja 4. ning 2. ja 3. koht.  Ühtlasi võõrustab kohtumist tugevama asetusega võistkonna koduväljak.

3. aprillil mängivad Astri Arenal põhihooaja võitja Tartu Välk 494 ja Narva PSK.
Samuti on laupäeval Kohtla-Järvel võimalus pantritel revanš võtta, sest teises poolfinaali mängus kohtuvad HC Everest ning HC Panter.

Kõikidest kohtumistest näitab otseülekannet Postimees Sport!

Kohtumised naiste meistrivõistlustel lähevad aga täie hooga võiduka lõpuni edasi!

Laupäeval sõitsid Haabersti jäähalli HK Roosa Pantrile lahingut pakkuma Viljandi Fuuriad

Kohtumise avavärav visati Mari-Ly Vaheri poolt Pantrite võrku küll juba 23. mängusekundil, kuid kokkuvõttes saatis koduklubi külaliste puuriluku seljataha suisa 15 litrit.

Kohtumist kandis üle OHO Live TV

Ühtlasi lõppes möödunud esmaspäeval Hooandja projekt On Silver Heels, kus koostöös Vita Picturaga kogusime naiste jäähokikoondise taasloomiseks ja selle loo jäädvustamiseks rahastust.

Projekti käekäigu ja huvitava materjaliga saab end kursis hoida ka dokumentaali sotsiaalmeedia lehel!

JYP

Sel nädalal ootab JYP-i ees 2 kohtumist:

30. märtsil Lukko - JYP, algusega kell 18:30 ja otseülekanne Telia Inspira kanalil.
3. aprillil JYP - KalPa, ülekanne Telia Inspira kanalil kell 17:00

Shashkina koduklubi tunnistas playoff finaalkohtumistes vastase paremust

Möödunud nädalal toimunud kohtumiste tagajärjel oli nii ZSC Lionsil kui Ladies Luganol ette näidata kummalgi üks võit. Laupäevases kohtumises tunnistati vastase 0:2 paremust ja pühapäeval, kaotati aga napilt, kui kohtumise esimene ja viimane värav visati 52. minutil vastaste poolt.

Pühapäevast otsustavat kohtumist saab järgi vaadata siin:

Robert Arrak viskas värava, kuid meeskonna võiduks jäi sellest väheks

Soome SM U20 Sarjas mängiva Lukko U20 värve esindav Robert Arrak viskas eilses kohtumise Jukurit U20 vastu värava, kuid kokkuvõttes tunnistati vastase 4:2 paremust.

Playoff veerandfinaalis kohtuti omavahel teist korda ja hetkel on kummalgi klubil üks võit.

Christopher Usov skooris Segeltorps IF eest

HockeyEttanis osalevad Segeltorps IF ning Arlanda eile õhtul toimunud kohtumises viskas koduklubi eest ainsa värava Christopher Usov. Kohtumine aga kaotati 1:4