Narva PSK alistas HC Everesti, HC Viking Tallinn põnevas lahingus Tartu Välk 494-ja
13.10.2019
Coolbet Hokiliigas alistas Narva PSK HC Everesti 7:2 (1:0 ; 3:2 ; 3:0) ning pingelises mängus HC Viking Tallinn Tartu meeskonna Välk 494 5:4 (3:1 ; 1:3 ; 1:0). Kolme mängu järel on hooaja punktitabelis võrdselt 4 punkti kolmel meeskonnal, Tartu Välk 494, HC Viking Tallinn, Narva PSK, HC Everestil on punktiarve avamata. 19. oktoobril kohtuvad paarid HC Everest - HC Viking Tallinn ning Tartu Välk 494 - Narva PSK.

Järgmine otseülekanne ERR.ee spordiportaalis 26. oktoobril Narvast.

Narva PSK 7:2 HC Everest

Narva PSK väravad:
HC Everest väravad:
Narva PSK väravavaht Dmitri Rovda tõrjus 38 vastase pealelööki, HC Everesti puurilukk Maksim Klimenko tegi aga 50 tõrjet. Karistusi võtsid meeskonnad 8 vs 18 minutit. Narva Jäähallis jälgis mängu 487 hokisõpra.

HC Viking Tallinn 5: 4 Tartu Välk 494

Esimest kolmandikku domineeris HC Viking, kes läks Paul Sillandi, Dmitri Lavrovi ja Aleksandr Kuznetsovi väravatest 3:0 juhtima. Välk 494 vastas Harri Kolli väravaga ning pausile mingi seisult 3:1. Teine kolmandik oli Välk 494 päralt kui Vikingi Sillandi väravale vastukaaluks lõid Vassili Titarenko (2) ning Marat Murtazin 3 väravat. Otsustavale kolmandikule mindi vastu seisult 4:4. Viimasel kolmandikul skooris 43 sekundil Saveli Novikov, mis jäi ka ainukeseks täpseks tabamuseks ning tõi HC Viking Tallinnale kodujääl võidu.