HC Viking alistas väravaterohkes Tallinna derbis HC Vipersi 10:8
01.10.2017

Nordic Power Hokiliiga hooaja esimeses Tallinna derbis alistas HC Viking Tondiraba jäähallis HC Vipersi väravaterikkas mängus tulemusega 10:8 (3;2, 5:4, 2:2).

Avakolmandiku lõpus jäi HC Viking 0:2 kaotusseisu, kuid suutis siis kolm väravat tagasi visata ning läks esimesele vaheajale 3:2 eduseisus. Teise kolmandiku keskel juhtis HC Viking juba 8:4, ent viimases perioodi alguses põlesid tablool viiginumbrid 8:8. Siiski kallutasid Konstantin Grištšenko ja Dmitri Vinogradovi otsustavad tabamused mängu kevadise hõbedameeskonna HC Vikingi kasuks.

Võitjate poolel tegid kübaratriki Konstantin Grištšenko ja Dmitri Vinogradov, mõlemad andis lisaks veel kaks resultatiivset söötu. Gennadi Filippov viskas kaks ning Sergei Ivanov (1+4) ja Nikita Jefremov ühe värava. Kaitsja Silver Kerna teenis kolm söödupunkti.

HC Vipersi poolel säras kübaratrikiga Paul Sillandi, kaks väravat viskas Konstantin Ljubobratets ning ühe Ilja Tšegotov (1+3), Artur Motskevitšius ja Maksim Borovikov. Vladislav Dõtškin ja Artur Fedoruk andsid kaks resultatiivset söötu.

HC Vipersi väravavaht Roman Šumihhin tõrjus mängu jooksul 40 ning HC Vikingi Mark Teor 28 vastaste pealeviset.

Kohtumist jälgis 340 pealtvaatajat.

Järgmisel nädalavahetusel peetakse Nordic Power Hokiliigas kaks kohtumist, mõlemad HC Vipersi ja Narva PSK vahel. Laupäeval, 7. oktoobril kell 19:40 kohtuvad meeskonnad Tallinnas, Tondiraba jäähallis ning pühapäeval, 8. oktoobril kell 15:30 Narvas.