Coolbet Hokiliiigas olid võidukad Narva PSK ning Välk 494
24.11.2018
Coolbet Hokiliigas võttis HC Everest kodujääl vastu 3:4 (1:1 ; 1:1 ; 1:2) kaotuse mängus Narva PSK-ga. Välk 494 aga võitis kodujääl Tallinna Kalev/Vikingit lisaajal tulemusega 3:2 (0:1 ; 1:1 ; 1:0 ; 1:0 OT). Pärast III ringi esimest mängu muutus ka liiga tabeliseis, Välk 494-l ja ja Narva PSK-l on võrdselt 14 punkti, Tallinna Kalev/Vikingil 13 punkti ning HC Everestil 1 punkt.

HC Everesti ning Narva PSK vahelise mängu esimese värava lõi 9. minutil Artjom Medvedev (Saprykin, Nevzorov) Narva PSK-st, Andrei Ivanov (Tšaltsev, Rozinko) viigistas seisu mängu 13. minutil. Teisel kolmandikul sündis samuti kokku kaks väravat kui puurilukkude seljataha lõid HC Everesti poolelt taas Andrei Ivanov (Tšaltsev, Sergeev) ning Narva PSK poolelt Ilya Ilin (Aleksandrov). Otsustaval kolmandikul suurendas Narva PSK 2:2 viigiseisult punktiseisu kui kaks järjestikust väravat lõid Aleksandr Rabotinski (Kulakov, Vassiljev) ja Alexander Bogdanov (Kulakov, Ilin).  Andrei Ivanov (Rozinko, Sergeev) HC Everestist vastas vahetult enne lõppu oma ja ühtlasi meeskonna 3. väravaga, tehes mängu lõpptulemuseks 3:4. Narva PSK kirjutas liigatabelisse lisa 3 punkti.

HC Everesti väravat kaitsnud Kirill Konkin tõrjus mängu jooksul 27 vastase litrit, 46. minutil mängu vahetatud Daniil Gerko veel 4. Narva PSK puurilukk Daniil Seppenen tõrjus 20 pealelööki.

Coolbet Hokiliiga teises mängus Lõunakeskuse liuväljal võitis Välk 494 lisajal 3:2 Tallinna Kalev/Vikingit. Mängu skoori avas Tallinna Kalev/Viking Gennadi Filippovi väravast 10. minutil. See jäi ka esimese kolmandiku ainsaks väravaks. Teisel kolmandikul sündis kokku kaks väravat kui puurilukkude seljataha lõid Välk 494 poolelt Dmitri Kuznetsov (Filippov, Tsyganov) ning Tallinna Kalev/Vikingi poolelt Roman Kolenchukov (Brandis). Mängu normaalaja viimasel minutil viigistas Anton Jastrebov (Filippov) seisu. Lisaaja 14. sekundil skooris Vassili Titarenko Jastrebovi resultatiivsest söödust tehes mängu lõppseisuks 3:2 Välk 494 kasuks. Välk 494 kirjutas liigatabelisse 2 ning Tallinna Kalev/Viking 1 punkti.

Välk 494 väravat kaitsnud Anton Bek tõrjus 21 vastase litrit, Tallinna Kalev/Vikingu väravavaht Mark Teor aga  35 pealelööki.

Pärast III ringi esimest mängu muutus ka liiga tabeliseis, Välk 494-l ja ja Narva PSK-l on võrdselt 14 punkti, Tallinna Kalev/Vikingil 13 punkti ning HC Everestil 1 punkt.

1. detsembril kell 14.00  kohtuvad Kohtla-Järve jäähallis HC Everest - Tallinna Kalev/Viking ja kell 17.00 Tartu Lõunakeskuse liuväljal Välk 494 - Narva PSK. Ühest mängust teeb otseülekande taas Delfi TV.