Coolbet Hokiliigas olid võidukad Narva PSK ja Tallinna Kalev/Viking
17.11.2018
Coolbet Hokiliigas alistas  Narva PSK lisaajal HC Everesti tulemusega 4:3 (1:0 ; 1:1 ; 1:2 ; 1:0 OT)
Tallinna Kalev/Viking võitis kodujääl meeskonda Välk 494 tulemusega 6:4 (2:0 ; 2:2 ; 2:2). Pärast II ringi on liigatabelis võrdselt 12 punkti meeskondadel Välk 494 ja Tallinna Kalev/Viking  ning 11 punkti Narva PSK-l. HC Everest teenis lisaajale läinud mänguga 1 silma ning avas sellega ka punktiarve.

Narva PSK ning HC Everest vahelist mängu läks 11. minutil juhtima Andrei Aleksandrovi (Saprykin, Titov) väravast Narva PSK. Teisel kolmandikul suurendas Narva PSK eduseisu Pavel Kulakovi (Puzakov) väravast, HC Everest vastas Andrei Ivanovi (Velisevitš) väravaga. Teine kolmandik lõppes seisuga 2:1. Otsustaval kolmandikul lõi Narva PSK järjekordse värava Palvel Kulakov (Ilin),  HC Everest vastas kahe väravaga Maksim Tšaltsevilt (Lupanov; Sergeev) viies mängu lisaajale. Lisaajal löödud Alexander Bogdanovi väravast võitis mängu Narva PSK ja kirjutas 6. mängu järel  liigatabelisse lisa 3 punkti.

Narva PSK väravat kaitsnud Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 35 vastase litrit, HC Everesti puurilukk Andrei Gavrilov aga 50 pealelööki.

Coolbet Hokiliiga teises mängus läks Tallinna Kalev/Viking mängu juhtima 3. minutil Alexandr Kuznetsovi väravast (Kolenchukov, Kerna), Viljami Rapeli värav 17. minutil tegi kolmandiku lõppseisuks 2:0. Välk 494 kaks väravat lõid teisel kolmandikul Fedor Gusynin (Sokolov, Jastrebov) ja Vassili Titarenko. Viking lisas teisel kolmandikul oma punktiarvele samuti 2 väravat, mille lõid Roman Kolenchukov (Rapeli, Novikov) ning Nikita Jefremov (Vinogradov, Novikov). Tine kolmandik lõppes seisuga 4:2. Viimasel otsustaval kolmandikul tulistasid Viljami Rapeli (Kerna) ning Jegor Petrov Välk 494 puuriliku seljataha veel kaks väravat. Välk 494 vastas otsustaval kolmandikul samuti kahe, Vassili Titarenko (Jastrebov, Gusynin) ja Vladislav Sokolovi (Garanin,) väravaga. Mäng lõppes Tallinna Kalev/Vikingi 6:4 võiduga, millest tulenevalt on Vikingil  liiga punktitabelis nüüd võrdne punktide arv, 12, Välk 494-ga.

Tallinna Kalev/Vikingu väravat kaitsnud Mark Teor tõrjus 34 vastase litrit, Välk 494 väravavaht Anton Bek aga  23 pealelööki.

24. novembril kohtuvad kell 14.00  Kohtla-Järve jäähallis HC Everest ning Narva PSK ja Tartu Lõunakeskuses Välk 494 ja HC Tallinna Kalev Viking kell 17.00. Delfi TV teeb ülekande HC Everesti ja Narva PSK mängust.