Coolbet Hokiliiga I ringi viimases mängus alistas Narva PSK HC Everesti
13.10.2018

Coolbet Hokiliigas alistas Narva PSK kodujääl Kohtla-Järve HC Everesti tulemusega 4:3 (2:1 ; 2:2 ; 0:0) ning avas sellega liigatabelis puktiarve. I ringi lõpuks juhib liigatabelit Välk 494, järgnevad Tallinna Kalev/Viking, Narva PSK vastavalt 9, 6, 3 punktiga. HC Everest punktiarvet veel avanud ei ole.

Narva PSK läks  5. minutil mängu juhtima, 6. minutil  lisandus ka esimese kolmandiku teine värav. HC Everest vastas väravaga mängu seitsmeteistkümnendal minutil. Teisel kolmandikul tulistasid mõlemad meeskonnad kaks väravat, neist viimased napilt enne kolmandikku lõppu 38. ja 39. mänguminutil. Kolmandal perioodil väravaid ei sündinud ning Narva PSK kirjutas oma esimesed 3 punkti liigatabelisse.

Narva PSK väravad viskasid Andrei Aleksandrov, Nikita Puzakov ja Kirill Iljin. Tulemuslikud söödud andsid Aleksandr Saprykin, Aleksandr Titov, Vladlen Antševski ning Ilya Iljin.

HC Everesti poolel olid täpsed Vadim Velisevitš, Oskar Levin ja Timur Baraev. Vladimir Gushchin and ühe ning Dmitriy Prokudin kaks resultatiivset söötu.

Narva PSK väravat kaitsnud Dmitri Rovda tõrjus mängu jooksul 34 litrit, HC Everesti puurilukk Andrei Gavrilov, aga 45 pealelööki.

Järgmisel laupäeval, 20. oktoobril kohtuvad II ringi esimestes mängudes kell 17.00 Narva PSK Tartu Lõunakeskuses Välk 494-ga ja HC Tallinna Kalev Viking kell 17:45 Tondirabas HC Everestiga.