Viru Sputnik ja HS Riga lõpetasid hooaja thrilleriga, lätlased võitsid 8:5 ja tõusid viiendaks
05.03.2023
Kohtla-Järve SK Viru Sputnik ja HS Riga lõpetasid Coolbet Hokiliiga hooaja tõelise thrilleriga, millest lätlased väljusid 8:5 (3:2, 3:2, 2:1) võiduga ning lõpetasid oma debüüthooaja viienda kohaga.

Avakolmandikul läks HS Riga 3:0 juhtima, teise perioodi keskel juhtis juba Viru Sputnik 4:3. Siiski mindi viimasele vaheajale külaliste 6:3 eduseisus ja mängu lõppedes näitas tabloo riialaste 8:5 paremust.

SK Viru Sputniku väravad viskasid Daniil Škaleta, Maksim Urlihh (1+2), Andrei Rae (2+1) ja Anton Nekrassov. Allan saar ja Aleks Morozov andsid kaks väravasöötu. HS Riga leeris tegid skoori Verners Fricbergs (2+0), Timurs Solostejs (2+0), Martinš Biezans, Aleksandrs Zaprivoda (2+1) ja Marcis Smirnovs (1+1). Dmitrijs Dilevka tegi eeltöö neljale ja Rihards Grundejs kahele väravale.

Sergei Andrejev tõrjus Kohtla-Järve meeskonna väravas 55 vastaste pealeviset. HS Riga poolel tegid Oskars Gusevs ja Karlis Brants kahepeale kokku 32 tõrjet.

HS Riga lõpetas oma debüüthooaja viienda ning SK Viru Sputnik seitsmenda kohaga. Kumbki meeskond ei pääsenud sõelmängudele.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI