Valmis uus Eesti Hoki harjutuspank jäähokitreeneritele
30.08.2022

Valminud on uus Eesti Hoki harjutuspank, mida saavad nüüdsest kasutada kõik jäähokitreenerid.

"Mul on hea meel teatada, et peale aastat kestnud rasket tööd on lõpuks ometi meie päris oma Eesti Hoki harjutuspank käima lükatud! Kasutame oma harjutuspanga majutamiseks rakendust Hockey Coach Vision (HCV), millele pääsevad tasuta ligi kõik Eestis registreeritud treenerid. Pole vaja teha muud, kui laadida oma telefoni, tahvelarvutisse või arvutisse tasuta rakendus HCV Coach, registreeruda ja saata mulle e-kiri ning ma lisan treeneri andmed Drill Banki," ütles harjutusvaramu koostaja, Eesti Hoki spordidirektor Bálint Fekti.

HCV on rakendus, mida kasutavad kõik Eesti Hoki koondiseprogrammid. Rakenduse saab alla laadida aadressilt (klõpsake lingil ja see viib teid tahvelarvutite allalaadimislehele):
https://apps.apple.com/app/id946933921
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.KID.HCV

"Drill Bank pakub peaaegu 500 animeeritud 3D-harjutust kõikidele vanuserühmadele ja õppijatele. See arv ainult kasvab. Alustuseks oleme teinud ka kiire õppevideo selle kohta, kuidas seda arvutis kasutada, mille leiab siit," lisas Fekti.

Septembros on kavas veebiseminar rakenduse kasutamise kohta, täisversiooni ostes on võimalik kasutada Eesti Hoki sooduskupongi! Lisainfo saamiseks on võimalik võtta ühendust Balint Fektiga e-posti aadressil balint@eestihoki.ee.

FOTO: Catherine Kõrtsmik


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI