Unibet Hokiliiga esimestes poolfinaalmängudes said võidud kirja Narva PSK ja Välk 494.
09.03.2024

Everest. Narva PSK domineeris kogu mängu vältel ning võitis mängu 6:2. Narva PSK poolt said väravad kirja Makim Berežonov, Kirill Ilin (3), Aleksandr Titov ja Nikita Kirillov. HC Everesti poolt olid täpsed Arseni Koltsov ja Dmitri Patrušev.

Päeva teises kohtumises läksid Tartus Astri Arenal vastamisi Välk 494 ja SK Viru Sputnik.
Esimene mängperiood oli tasavägine, kuid kumbki võistkond väravaid ei visanud.
Teisel perioodil sai Välk 494 oma mängu hästi käima, ning SK Viru Sputnik väravavõrku vistai kümneminutilise vahega kaks litrit. Esimese värava vormistas Harri Koll ning teise Vassili Titarenko ning vaheajale mindi 2:0 tartlaste eduseisult.
Kolmas periood tõi mõlemale võistkonnale väravalisa. Välk 494 poolelt olid täpsed Kirill Tabunov ja Kaspars Saulietis, SK Viru Sputniku poolelt tegid skoori Yehor Priadiiev ning Makim Turovski. Poolfinaalseeria esimese mängu võitis Välk 494 SK Viru Sputniku ees 4:2.

Pühapäeval, 10.märtsil toimuvad poolfinaali teised kohtumised, kui Narva jäähallis võtavad mõõtu kell 16:30 Narva PSK ja HC Everest ning Astri Arenal Välk 494 ja SK Viru Sputnik.