Tartu Välk 494 võttis HS Rigalt 9:3 võiduga laupäevase kaotuse eest revanši
27.11.2022
Coolbet Hokiliigas alistas Tartu Välk 494 täna kodujääl HS Riga 9:3 (1:1, 7:1, 1:1) ning võttis laupäevase kaotuse eest revanši.

Mängu esimene ja viimane kolmandik lõppesid viigiliselt 1:1, teisel perioodil viskas Välk pisut enam kui kümne minuti jooksul seitse väravat ning pööras kohtumise kindalt enda kasuks.

Tartlaste väravad viskasid Otar Sakhokia (1+2), Maksim Rõbuškin, Harri Koll (1+1), Dmitri Kuznetsov (2+0), Martinš Lavrovs (1+1), Vassili Titarenko (1+2) ja Maksims Širokovs (2+1). Kaks söödupunkti said kirja Oleksii Voitsekhivskyi, Nikita Zantmans, Olev Kork,Nikita Trofilov ja Aleksejs Širokovs. HS Riga leerist olid täpsed Matiass Daniels Grinbergs, Danila Lobačovs ja Verners Fricbergs, kaks väravasöötu andis Raivis Strazdinš.

Välgu väravavaht Andrei Bonch-Bruevich tõrjus mängu jooksul 37 vastate pealeviset. HS Riga väravavahid Oskars Gusevs js Aksels Ozols tegid kokku kahjutuks 47 litrit.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 24 (12), HC Panter 19 (11), Tartu Välk 494 12 (11), HS Riga 9 (12), Narva PSK 8 (10), HC Everest 6 (8), SK Viru Sputnik 0 (10).