Tartu HK Säde alustas hooaega 7:1 võiduga HC Grizzlyze üle, Eestisse naasnud Kristi Šaškina viskas neli väravat
15.10.2022
Tartu Hokiklubi Säde alustas PAF Naiste Hokiliiga hooaega Astri Arenal 7:1 (1:0, 5:0, 1:1) võiduga kevadise finalisti Tallinna HC Grizzlyze üle.

Tartlannade kasuks viskas neli väravat kodulinna naasnud Venemaa koondislane Kristi Šaškina, lisaks sai ta kirja ühe resultatiivse söödu. HK Säde poolel tegid skoori veel Keili Helekivi, Tea Lang ja Helen Mahla (1+1), Merlin Griffin andis kaks väravaga lõppenud söötu. Külaliste auvärava viskas viimasel kolmandikul Svetlana Tsupsman.

HK Säde väravavahid Triinu Tuvike ja Kai-Liis Kalmus tõrjusid mängu jooksul kokku 16 ning HC Grizzlyze üleväljakolleeg Helena Liive 25 vastaste pealeviset.

"Mäng algas väga rabedalt, esimene mäng ikkagi sellel hooajal, andis tunda. Aga siis hakkas minema paremaks, läks närvilisus üle ja suutsime juhtima minna. Aga mäng kestab siiski 45 minutit ja kolmas kolmandik algas meie jaoks taas kuidagi raskelt. Üldiselt oleme muidugi mänguga väga rahul ja hooajale ilus algus! Paneme sama hooga edasi!" võttis HK Säde ründaja Merlin Griffin kohtumise kokku.

HC Grizzlyze abikapten Emilia Koger: "Täna me kaotasime iseendale. Vastane ei näidanud midagi ebatavalist, aga me ei uskunud iseendasse ja ei olnud julgust, et mängu võita."

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 4 (2), HK Säde 2 (1), HK Roosa Panter 2 (2), Viljandi HK 0 (1), HC Grizzlyz 0 (2), HC Wolferines 0 (0).

Foto: HK Säde

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI