Tänavu toimub taas World Girls' Ice Hockey Weekend 
30.09.2021
Suur rõõm on teatada, et alanud hooajal leiab aset IIHF-i globaalne üritus World Girls' Ice Hockey Weekend, mille eesmärgiks on pakkuda tüdrukutele ja naistele võimalust proovida jäähokit. 15.-17. oktoobri nädalavahetusel toimuvad maailma eri paigus, sealhulgas Eestis, erinevad neidudele suunatud hokit tutvustavad üritused. 

16. oktoobril, algusega 12:30, toimub jäätreening Tartus, Astri Arenal. Rohkem infot alloleval Facebooki lingil:

https://www.facebook.com/events/2785978371701495

17. oktoobril, kell 11:00, on võimalus jäähokit katsetada Tallinnas, Tondiraba jäähallis. Rohkem teavet Facebooki ürituse all:

https://www.facebook.com/events/1215607535589241

Viljandis ja Pärnus toimuvad üritused novembris, Kohtla-Järvel toimub tüdrukute hokipäev WGIHW raames 2022. aasta jaanuaris. 

''Erakordseks teeb ürituse see, et esmakordselt hangime kõigile osalejatele selga ka hokivarustuse, mistõttu on üritusele eelregistreerimine vajalik, et teaksime vajamineva varustuse hulgaga arvestada. Proovima on oodatud igas vanuses tüdrukud ja naised, eelnev uisutamisoskus ei ole oluline. Esialgu toimuvad üritused Tallinnas ja Tartus, kuid eesmärk on teha hokipäev ka teistes linnades, Viljandis ja Pärnus sõltub jää olemasolu ilmastikust, Kohtla-Järvel on hall läbimas uuenduskuuri, seetõttu leiavad WGIHW üritused seal aset hiljem,'' sõnas Eesti Jäähokiliidu naiste hoki eestvedaja Kristi Seppa. 

Üritusel osalemine on kõigile tasuta!

Organiseerimisel on lähtutud Vabariigi Valitsuse kehtestatud COVID-piirangutest. 

Emad, tütred, vanaemad, sõbrannad kaasa ning uut hobi proovima! 

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI