Tähed viivad lüüasaamise riietusruumi, NY Islandersi ajalugu kordub, Pittsburgh taasleiab treeneri
03.09.2020
Colorado Avalanche hoiab hokisõpradel pulsi laes: Dallase tähed saadeti riietusruumi 4:1 kaotusega

Nathan MacKinnon, Avalanche keskvälja mängija, kes oma arvele selles mängus lisas nii söödu kui värava, pikendas oma punktiseeriat, kui 14 järjestikuses mängus on enda arvele lisatud 9 väravat ja 16 söötu. Säärast rekordit jagavad veel Mark Messier (Edmonton Oils, 1988. aastal) ja Bobby Orr (Boston Bruins, 1970. aastal). Enda nimel rekordit, 18 mängu järjest punkti teeninud, hoiab New York Islandersi keskmängija Bryan Trottier 1981. aasta viljaka Stanley karika võistlusega. 

''Igal õhtul pead õppima, mida sel päeval hästi tegid ning mille kallal on vaja veel tööd teha, '' kommenteeris MacKinnon. ''Seda me ka teeme! Analüüsime mängu ning leiame arendamist vajavaid kohti, aga ammutame jõudu ka õnnestunud asjadest! Loodetavasti liigume edasi järgmisesse ringi.'' 

MacKinnoni jaoks on tegu juba kolmanda korraga, kui ringi parim selgub 7. mängus. Senini pole edasi pääsetud. Kas kolm on kohtu seadus, selgub juba sel reedel. 

Avalanche ja Tähtede sõja tipphetked siin


Ühe tiimi loobumine on teise võit - Todd Reirden alustab tööd Pittsburghi Penguinsi abitreenerina

23. augustil teatas Washington Capitals, et pärast kuut hooaega peatreeneri teeneid enam ei vajata. Head treenerid kaua klubita ei ole, sest kiirelt tuli Pittsburghi pingviinidelt pakkumine, mis Reirdeni jaoks näis loogilise sammuna: aastail 2010 - 2014 töötas ameeriklane just sealsamas abitreenerina. 

''Siin me täna oleme: väga tähtis päev nii mulle kui Pittsburgh Penguinsile. Koos liigume edasi. Olen selle unikaalse situatsiooni üle õnnelik, mul on nii mõnegi mängijaga juba hea klapp olemas. Samuti ootasin, et saaks taas Krisiga (Kris Letang, Pittsburghi kaitsemängija, kolmekordne Stanley karika võitja), kelle arengusse olen palju panustanud, töötada.'' kommenteeris vastne abitreener klubivahetust. 


New York Islandersi tabas deja vu hetk, kui Flyersid neist taas 4:3 üle lendasid 

Viies kohtumine otsustati taas üleajal, kui Scott Laughton võiduvärava skooris. NY Islandersi edasipääs jäi kindlustamata, vigadeparandus tuleb teha neljapäevases korduskohtumises. 

Brock Nelson, Islandersi keskmängija, sõnutsi sai meeskond mängu edenedes hoo sisse, kuid pärast viimast kohtumist polnud tehtu siiski piisav: ''Meeskond jätkab võitlust, et mängus püsida; peame leidma viisi, kuidas olla natuke paremad, tulla väravatest välja, rünnata ning juhtima asuda.''

Ringist edasipääsejat ootab kohtumine Tampa Bay Lightninguga. 

Flyersite lennukus ja võidurõõm järelvaadatav siin

Vegase kuldsed rüütlid vormistamata edasipääsu taganutma ei jää

Vancouver Canucks võttis teisipäevasest kohtumisest oma ning vormistas tabloole lõppskooriks 2:1
Vegas Golden Knights pidi tunnistama, et vancouverlaste debüüdi teinud väravavaht Thatcher Demko, 42 tõrjet olid muljetavaldavad. 

Demko on ühtlasi 15. väravavaht NHL-i ajaloos, kes oma esmaesitluse teeb playoffis ning aitab oma meeskonna võidule kui reaalselt ollakse väljalangemisohus. 

Vancouverlaste ja rüütlite kõrghetked asuvad siin Foto: Thatcher Demko, Vancouver Canucksi väravavaht, Edmonton Autor/Allikas: Dave Sandford/NHLI

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI