Škoda andis IIHF 2023 jäähoki MM-i I divisjoni B-grupi korraldusmeeskonnale üle 13 linnamaasturit
19.04.2023

  • Škoda on olnud jäähoki MM-i ametlik peasponsor juba üle 30 aasta
  • Škoda andis Eesti Hokile üle 13 linnamaasturit turniiri toimumise ajaks, seehulgas ka 3 täiselektrilist Enyaq Coupé RS iV mudelit
  • 2023 IIHF I divisjoni B-grupi turniir toimub 23.- 29. aprillini Tallinnas, Tondiraba Jäähallis

IIHF-i jäähoki MM ja Škoda on olnud partnerid juba alates aastast 1992. Aasta hiljem sai Škodast MM-võistluste peasponsor ning tiivulise noolega logo ilmus esimest korda väljaku keskringi ja mängijate riietusele.

Eesti on tänavu toimuva IIHF 2023 jäähoki MM-i I divisjoni B-grupi korraldajamaa, turniir kestab 23. kuni 29. aprillini. Mängud peetakse Tondiraba Jäähallis ja turniiril on osalemas Eesti, Ukraina, Hollandi, Serbia, Hiina ja Jaapani meeskonnad.

Korraldusmeeskonnale anti üle 13 sõidukist koosnev autopark, kus on esindatud linnamaastur Škoda Kodiaq ja täiselektrilised Enyaq Coupé RS iV mudelid.

Škoda Eesti turundusjuht Kristiina Tambaum: “Škoda on olnud jäähoki MM-i ametlik peasponsor juba üle 30 aasta ja sel aastal on meil hea meel kaasa lüüa 23.–29. aprillil Tallinnas toimuval IIHF-i 2023. aasta jäähoki MM-i I divisjoni B-grupi turniiril. On tulemas põnevust täis nädal hoki saatel.“

Eesti Hoki juhatuse esimees Rauno Parras: “Rahvusvahelise Jäähokiföderatsiooni ja Škoda pikaajaline ning tõhus koostöö võimaldab nii eliitturniiridel kui ka madalamate divisjonide turniiridel Škoda autosid kasutada. Võistluste korralduse vaatepunktist on see ülimalt oluline nii vastasvõistkondade, kohtunike, delegaatide vastuvõtmisel ja võõrustamisel ning sadade teiste administratiivsete ülesannete lahendamisel. Ka Eesti Hokil on Škodaga meeldiv koostöö ja ma usun, et see ühiselt korraldatud äge MM turniir muudab meie koostöö veelgi sügavamaks.”

IIHF 2023 jäähoki MM-i I divisjoni B-grupi turniir toimub 23.- 29. aprillini Tallinnas, Tondiraba Jäähallis. Pääsmed on müügil Piletitasku.ee veebikeskkonnas.

Piltide autor: Celin Lannusalu

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI