Selgusid Eesti U20 noortekoondise kandidaadid MM-i eelseks treeninglaagriks

Eesti jäähokikoondise peatreener Spiros Anastasiadis nimetas Eesti U20 noortekoondise kandidaadid, kelle seast valitakse 4. detsembril Tondiraba jäähallis algavas treeninglaagris osalejad.

Eesti koondiste mänedžeri Jüri Rooba sõnul kutsutakse treeninglaagrisse 4 väravavahti, 10 kaitsjat ja 15 ründajat, kellest seast valitakse MM-i jaoks välja 22 mängijat.

Treeninglaagri vältel mängib Eesti U20 noortekoondis kaks kontrollmängu, kus vastasteks Nordic Power Hokiliiga meeskonnad HC Viking ja HC Vipers.

IIHF U20 MM-i II divisjoni A-grupi turniir toimub 10. kuni 16. detsembrini Suurbritannias, Šotimaal, Dumfries´i linnas. Eesti koondisele pakuvad konkurentsi Suurbritannia, Jaapan, Rumeenia, Holland ja Lõuna-Korea.

VÄRAVAVAHID
Daniil ERPORT – Tallinna HC Viking
Christopher-Kullervo JÕGI – KJT Haukat Järvepää (FIN)
Oliver SOOVIK – Halmstad HF (SWE)
Carter TAHK – Meijers AAA Hockey (USA)
Mark TEOR – Tallinna HC Viking

KAITSJAD
Artjom ANUFRIEV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
Grigory BARANCHUKOV – Chernye Vorony VshE Moskva (RUS)
Jasper JÜRISSON – Tallinna HC Vipers
Paul-Hendrik LAOSMA – Lennoxville Bishop’s College (CAN)
Saveli NOVIKOV – Tallinna HC Viking
Dmitri PATRUŠEV – Narva PSK
Pavel PROKOPENKO – Tartu Kalev-Välk
Deniss SASKIN – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
Dilan SAVENKOV – New Jersey Hitmen (USA)
Ivan ŠELKOV – Nynäshamns IF (SWE)
Eduard SLESSAREVSKI – KJT Haukat Järvenpää (FIN)

RÜNDAJAD
Artemi ALEKSANDROV – Nynäshamns IF (SWE)
Robert ARRAK – Jokerit Helsingi (FIN)
Nikita JEFREMOV – Tallinna HC Viking
Kristofer JÕGI – Jokerit Helsingi (FIN)
Morten Arantez JÜRGENS – Karhu-Kissat Helsingi (FIN)
Rasmus KIIK – TPS Turku (FIN)
Harri KOLL – West Sound Warriors (USA)
Nikita KOZÕREV – Springfield Junior Blues (USA)
Dmitri KUZNETSOV – Tartu Kalev-Välk
Andre LINDE – KJT Haukat Järvepää (FIN)
Vladimir NESTERTŠUK – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
Jegor NEVZOROV – Narva PSK
Nikita PUZAKOV – Narva PSK
Andrei RAE – Nynäshamns IF (SWE)
Jegor ROMANOV – Tallinna HC Vipers
Allan SAAR – Nynäshamns IF (SWE)
German SAMVEL – Grand Valley State University (USA)
Maksim SIMONOV – KJT Haukat Järvenpää (FIN)
Kristian SIMSON – Tallinna HC Viking
Emil SVARTBRO – Djurgardens IF Stockholm (SWE)
Mark TIHHOMIROV – Tartu Kalev-Välk

Peatreener: Spiros ANASTASIADIS
Abitreener: Ilja KIRITŠEVSKI
Abitreener: Toivo SUURSOO
Mänedžer: Jüri ROOBA
Füsioterapeut: Oliver PAPP

Fännitooted


Vaata #eestihoki uut


E-POODI!


T-särgid
mängu- ja fännisärgid
lahedad nokatsid
talvesallid
litrid


E-pood