Selgus Eesti koondise koosseis "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" turniiriks

8.-11. novembril 2018 toimub Vilniuses rahvusvaheline jäähokiturniir "Turkish Airlines Baltic Challenge Cup", kus osalevad Eesti, Läti, Leedu, Valgevene, Rumeenia ja Jaapani koondised. Eesti koondise vaateväljas oli 40 kandidaati, kellest valiti välja ja andsid nõusoleku 26 mängijat.

"Turkish Airlines Baltic Challenge Cup" turniiril kuuluvad Eesti koondisesse:

Väravavahid
 #1          Villem-Henrik Koitmaa - Budapest Vasas SC (HUN)
 #29       Roman Shumikhin - Colmar Titans (FRA)      
   
Kaitsjad                                                                                  
 #3         Andres Kato - Raahe Kiekko (FIN)
# 4         Maksim Rõbuškin  - Välk 494 (EST)
#5          Eduard Slessarevski - KJT Haukat FIN)
#6          Silver Kerna - Kalev Viking (EST)
#7          Saveli Novikov - Kalev Viking (EST)
#21       Jaanus Sorokin - Välk 494 (EST)
#28       Lauri Lahesalu

Ründajad                                                                                                                                                  
#8          Robert Rooba  - JYP (FIN);
#9          Vassili Titarenko - Välk 494 (EST);
#10       Rasmus Kiik - Turku TuTo (FIN);
#11       Artjom Gornostajev - Muik Hockey (FIN);
#12       Dmitri Kuznetsov - Välk 494 (EST);
#13       Kristofer Jõgi - Turku TuTo (FIN);
#14       Emil Svartbro - Djurgårdens IF (SWE);
#15       Robert Arrak - Vaasa Sport FIN);
#16       Andre Linde - KJT Haukat (FIN);
#17       Artemi Aleksandrov - Rögle (SWE);
#18       Kevin Parras - Välk 494 (EST);
#19       Riho Embrich - Toulouse-Blagnac (FRA);
#20       Mihkel Võrang - Välk 494 (EST);
#22       Andrei Makrov;
#24       Aleksandr Petrov - Rossoblu (ITA);
#26       Usov Christopher (Åker/Strängnäs SWE);
#27       Liivik Siim (Klagenfurter AC AUT).      
                                                                                         
Peatreener: Jussi Tupamäki
Abitreener: Märt Eerme
Väravavahtide treener: Janne Pekkarinen
Koondise mänedžer: Jüri Rooba
Hooldaja: Indrek Härmsalu

Koondise mängijad sõidavad Vilniusesse 7. novembril, mil toimub treening ning juba järgmisel päeval, 8. novembril asub koondis lahingusse Läti klubide koondisega. Mängude ajakava:

Neljapäev, 8. november
kell 15.30 Eesti – Läti  (grupp B);
kell 19.00 Leedu – Jaapan (grupp A);

Reede, 9. november
kell 15.30 Eesti – Rumeenia (grupp B);
kell 19.00 Valgevene – Jaapan (grupp A);

Laupäev, 10. november
kell 15.30 Rumeenia – Läti (grupp B);
kell 19.00 Leedu - Valgevene (grupp A);

Pühapäev, 11. november
kell 12.00 5. koha mäng
kell 15.30 3. koha mäng
kell 19.00 1. koha mäng

Piletid mängudele leiad Piletilevist, otseülekandeid pakub Delfi TV!

Fännitooted


Vaata #eestihoki uut


E-POODI!


T-särgid
mängu- ja fännisärgid
lahedad nokatsid
talvesallid
litrid


E-pood