Rasmus Kiik valiti Optibet hokiliiga detsembrikuu parimaks mängijaks
18.01.2024
HC Panter ründemängija Rasmus Kiik valiti Optibet hokiliiga detsembrikuu kõige väärtuslikumaks mängijaka (MVP-iks). Tallinna klubi mängija teenis detsembris kuue mänguga 10 punkti (5+5).
Auhinna andis 13.jaanuaril peetud mängul üle Eesti Hoki president Rauno Parras.

Optibet hokiliigale antud usutluses rääkis Rasmus, et oli väga üllatunud, et ta valiti detsembrikuu parimaks mängijaks, ent oli selle tunnustuse üle väga rõõmus ja tänulik. Ta usub, et järgmisel kuul ning järgmistel mängudel suudab ta meeskonda veel rohkem aidata.

Viimased 9 aastat on Rasmus mänginud Soomes, Turus, kõigepealt TPS meeskonnas ja siis TuTos. Soomes mängimise kohta rääkis ta, et see oli raske, kuna pidi võitlema koha eest meeskonnas kõigi soomlasetega ja pidi ekstra pingutama. Eestise tagasitulemise otsus oli hetkel ainuke variant, kuna teisi häid pakkumisi ei olnud silmapiiril. HC Panter meeskonnaga liitumine oli põnev pakkumine, sest alustati esimese Eesti võistkonnana uues liigas ( OHL ), mis ei jää taseme poolest kindlasti alla Mestisele. Liigas mängivad mitmed endised KHL ja NHL kogemusega mängijad.

Küsimusele, kuidas kirjeldab meeskonna hakkama saamist siiani, vastas Rasmus, et meeskond on poole aastaga palju kasvanud. Hooaja algus oli raske, sest uue liigaga kohanemine võttis veidi aega.  Praeguseks on meeskond palju kasvanud ning kokkumäng läinud palju paremaks - kõik teavad mida teha ja mida neilt oodatakse. Meeskonna tugevuseks peab Rasmus seda, et kõik mängijad on omavahel sõbrad ja saavad üksteisega hästi läbi. Lisaks on mitmed mängijad mänginud koos juba lapsepõlves, osad vanemad mängijad on olnud noorematele varasemalt treeneriteks , ehk teisisõnu igast võistkonnakaaslasest teatakse mängijana kõike ja see on suur väärtus. Alati on rõõm riietusruumi minna, kui tead, et ees ootavad sind sõbrad ja mõnus atmosfäär.
HC Panter peatreener Märt Eerme kohta arvab Rasmus, et ta on üks parimaid treenereid Eestis ja et iga mängija meeskonnas teab, mida Märt neilt ootab.
Hooaja peamiseks eesmärgiks peab Rasmus OHL-i play-offi jõudmist, mida kõik mängijad, treenerid ja fännid kindlasti ootavad. Hetkel tundub, et meeskond selles suunas ka liigub.

Pilt: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI