Petri Skriko kokkuvõte meeste koondise senisele hooajale
13.03.2024

Eesti meeste jäähokikoondise  peatreener  Petri Kalevi Skriko võttis usutluses kokku meete koondise senise hooaja.

Kuidas oled kohanenud Eesti koondise peatreeneri ametis? Kuidas on kontakt mängijatega?
Olen kohanenud väga hästi, köik inimesed Eesti jäähoki ümber on olnud tõeliselt sõbralikud, entusiastlikud ja abivalmid. Suhted mängijatega on head, olen püüdnud olla avatud ja seletada, miks olen vastavaid otsused teinud. 

 Võta lühidalt kokku Baltic Challange Cup ja Olümpia kvalifikatsiooniturniirid. Mida head tooksid välja ja mis vajaks veel parandamist?
Baltic Cup oli meie esimene turniir ja seal oli mängijatele palju uut. Mängijad võtsid uue mängujoonise ja väljakutsed minu arvates väga hästi vastu. Turniiril ei olnud peamine tulemus, vaid pigem uue mängustiili ülesehitamine.
Detsembris toimunud esimese olümpiakvalifikatsiooni turniiri eesmärk oli kindlasti võit ning selle me ka saavutasime ning saime edasi järgmisesse ringi. Veebruaris toimunud teise ringi olümpiavalifikatsiooni turniir oli väga kõrge tasemega, kõik koondised, kellega mängisime olid meist reitingu järgi kõrgemal. Kuigi kaotasime kõik mängud,  olin siiski koondise esituse üle uhke ja eriti viimane mäng Ukrainaga, kus näitasime oma järeleandmatust.

Kuidas sujuvad ettevalmistused aprillis algavaks MM-iks?

Hetkel sujub kõik plaanipäraselt. Oleme koondisega saanud juba 9 väga head mängu. Olen palju uusi mängijaid näinud ja nendega lähemalt tuttavaks saanud. Mängijad mängivad hetkel igapäevaselt oma võistkondade juures, koondis koguneb aprillis. Loodan väga saada MM-is saada kokku meie parima koondise, et kõik mängijad oleksid rivis ilma ootamatue vigastusteta, siis võime teha suuri tegusid.

Mis ootustega läheb koondis MM-ile?

Olen alati oelnud, et võtame igat mängu eraldi ning läheme alati igat mängu võitma. Usun, et kui mängime suurepärast mängu, siis suudame võita köiki meeskondi.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI