PAF Naiste Hokiliigas osalevad kuus naiskonda, litter pannakse mängu 24. septembril
16.09.2022

PAF Naiste Hokiliigas osalevad uuel hooajal kuus klubi, litter pannakse mängu 24. septembril.

Liigas osalevad kahe eelmise hooaja parim Tallinna HK Roosa Panter, Tallinna HC Grizzlyz, Kohtla-Järve HC Everest, Tartu Hokiklubi Säde, Viljandi Hokiklubi ja Tallinna HC Wolferines. Eesti meister selgitatakse kaheringilise põhiturniiri tulemuste alusel, millele järgnevad kevadel Eesti karikavõistluste mängud.

PAF Naiste Hokiliiga hooaja avamängus kohtuvad laupäeval, 24. septembril kell 17:40 Haabersti jäähalli B-hallis kevadised finalistid HK Roosa Panter ja HC Grizzlyz. Mängude ajakava, tulemused ja naiskondkade koosseisu on leitavad leheküljelt https://ehis.eestihoki.ee/season/116/

Liiga sai hooaja eel nimesponsori, naiste jääheitlusi toetab rahvusvaheline spordiennustusportaal ja mänguettevõte Paf. "Paf on läbi aegade olnud spordi toetaja nii headel kui rasketel aegadel. Oleme Eesti Olümpiakomitee, Eesti Tenniseliidu ja Eesti - Läti korvpalliliiga suurtoetajad. Tunneme vastutust hoida Eestit ja Eesti sporti igal tasandil. Toetame emotsiooni ja uusi väljakutseid, mida naiste hokiliiga pakub kuhjaga. Omalt poolt soovime kôigile emotsioonideküllast hokihooaega, palju häid vôite ja ka kaotusi, sest ilma kaotajateta pole vôitjaid! Nautige igat sekundit!" ütles Pafi Eesti juht  Allar Levandi.

Coolbet Hokiliiga ja PAF Naiste Hokiliiga mängudest vahendab uuel hooajal otseülekandeid OHO TV (www.oho.ee). OHO TV portaalis on võimalik ka hooaja avaüritust järele vaadata.

FOTO: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI