PAF Naiste Hokiliigas alistas HC Everest Tartus HK Säde 3:2 ning jätkab alistamatuna
05.11.2022
PAF Naiste Hokiliigas alistas liider Kohtla-Järve HC Everest võõrsil Tartu HK Säde 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) ning jätkab alistamatuna.

HC Everest pääses Olga-Aleksandra Seppari ja Olesja Prantsi väravatest 2:0 juhtima, kui Grete Hollo ja Keili Helekivi tabamused tõid teise kolmandiku lõpuks tabloole viiginumbrid. Viimasel perioodil viskas Seppar oma teise värava ja kindlustas liidernaiskonnale neljanda järjestikuse võidu.

Võitjate poolel tõrjus väravavaht Uljana Jeggi 26 vastaste pealeviset. HK Säde väravasuul jagasid mänguaega Triinu Tuvike ja Kai-Liis Kalmus, kes tõrjusid kokku 16 üritust.

"Oli väga põnev kohtumine ja oleme oma mänguga väga rahul! Suutsime 0:2 kaotusseisust välja tulla, mille üle oli väga hea meel ja oli veel palju võimalusi skoorida. Paraku läks seekord nii. Kuid siiski oli meeleolu väga hea ja oleme väga rõõmsad," ütles HK Säde ründaja Merlin Griffin.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 8 (4), HK Roosa Panter 4 (3), Tartu HK Säde 2 (3), Viljandi HK, HC Wolferines 0 (1), HC Grizzlyz 0 (2).