PAF Naiste Hokiliiga liider HC Everest alistas HC Wolferinesi 13:1 ja kindlustas positsiooni
07.01.2023
PAF Naiste Hokiliigas sai liider Kohtla-Järve HC Everest Tondiraba jäähallis suure 13:1 (2:0, 5:0, 6:1) võidu Tallinna HC Wolferinesi üle.

Ida-Virumaa naiskonna poolel tegid skoori Arina Benetis (2+0), Anna Dubkova (2+0), Aleksandra-Olga Seppar (3+1), Alina Semenyak (2+2), Jana Vinogradova, Estrit Aasma (1+2), Maria Disko ja Anna Fedjajeva (1+2). HC Wolferinesi auvärava viskas Kairiin Jõemets.

HC Wolferinesi väravat kaitsnud Elizabete Vasiljeva Dilba (14) ja Karola Vares (17) tõrjusid kokku 31 ning Uljana Jeggi külaliste poolel 20 vastaste pealeviset.

"Mäng õnnestus, mistõttu tekkis võimalus anda noortele hokimängijatele rohkem mänguaega. Tahan tänada meie tüdrukuid, et nad mängisid esimesest minutist viimaseni. Kogu matš oli kontsentreeritud, tegevused viidi lõpule. Avaldan oma vastasele tänu, sest nad ei lõpetanud võitlust," kommenteeris HC Everesti treener Anatoli Dubkov.

"Alustasime väga hästi ning hea tempoga, arvestades kui lühike meie pink täna oli. Kahjuks mängu keskel kadus võhm ära ning lasime mängu täiesti käest. Lõpuks jõudsime ennast kokku võtta ning mängisime lõpuni. Vastane oli väga tubli ning mäng väga kiire ja intensiivne," leidis HC Wolferinesi kaitsja Veronika Tiganik.

HC Everest jätkab tabelis esimesel ning HC Wolferines kuuendal kohal.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI