PAF Naiste Hokiliiga eelvaade #6: HC Wolferines naudib mänge, annab alati parima ja hoiab naeratuse näol
29.09.2022
Tallinna HC Wolferinesi naiskond alustab PAF Naiste Hokiliigas teist hooaega. Kevadel lõpetasid pealinna neiud kuuenda kohaga, algaval hooajal hinnatakse tulemustest olulisemaks mängulusti ja näol säravat naeratust.

HC Wolferines mängib oma kodukohtumisi Tondiraba jäähallis, naiskonna peatreener on Dmitri Lavrov ning treener Artur Tiganik.

"Ettevalmistus hooajaks kulges täitsa hästi," rääkis naiskonna kaitsja ja eestvedaja Veronika Tiganik. "Juunis puhkasime, juulis, augustis ja septembris tegime ilusasti trenni. Saame nädalas teha kaks jäätreeningut ning oleme Tondiraba jäähallile väga tänulikud uute treeningaegade eest. Ka hooaja kestel on meil kavas kaks jäätreeningut nädalas, lisaks osalevad mõned mängijad meeste treeningutel, individuaaltreeningutel või käivad vabal jääl."

HC Wolferinesi põhituumiku moodustavad samad mängijad, kes eelmiselgi hooajal. "Meie koosseisus üllatuslikke täiendusi ei ole. Meil on uusi mängijad, kes polnud eelmisel hooajal veel valmis liigas mängima, kuid saavad nüüd oma võimaluse. Samuti noored, kes teevad usinalt trenni ja kellele on Pääsupiigade näol hea lisaväljund loodud,"  selgitas Tiganik.

Tabelikoha osas HC Wolferines endale eesmärke ei sea. "Tahame areneda ja oma kokkumängu parandada, Oleme rõõmsad iga võidu üle, kuid eelkõige soovime hokimängu nautida. Lähtume põhimõttest anda kõikidele mängijatele mänguaega - usaldame oma treenereid ja nemad otsustavad, kuidas on mängu ajal mõistlik talitada. Tulemus on meie jaoks oluliine, aga areng ja kambavaim veelgi olulisemad. Lisaks PAF Naiste Hokiliigale osaleme ka Balti liigas," tõdes ta.

Sarnaselt teiste PAF Naiste Hokiliigas mängivate klubide esindajatega nõustus Tiganik, et uus hooaeg kujuneb eelduste kohaselt veelgi haaravamaks kui eelmine. "Mängijate liikumused muutsid liiga põnevamaks ja võrdsemaks. Kui mängu võitja on on juba ette teada, siis pole huvitav. Võrdsed mängud annab ka teistele naiskondadele motivatsiooni," sõnas Tiganik,

Hooaja kestel üritab HC Wolferinesi naiskond kambavaimu tugevdada ka jäähoki väliselt. "Plaanime minna kõik koos body combati treeningule. Meie ründaja Laura Herne on selle ala treener ning ehkki oleme kuulnud hirmutavaid lugusid, soovime siiski sportlikust huvist body combati treeningust osa võtta. Lisaks PAF Naiste Hokiliigale lööme kaasa ka Balti Liigas, seegi aitab meie arengule oluliselt kaasa," ütles naiskonna eestvedaja.

HC Wolferines loodab, et uuel hooajal elavad fännid neile häälekalt kaasa. "Oleme tänulikud toetuse ja kaasaelamise eest! Anname endast alati maksimumi ja hoiame naeratuse näol!" lubas Tiganik,

HC Wolferines avaldab toetust oma sponsorile Arvutitargale, kes naiskonna ettevõtmisi jätkuvalt toetab!

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI