PAF Naiste Hokiliiga eelvaade #2: Hõbedanaiskond Tallinna HC Grizzlyz tahab taset hoida
24.09.2022
Tallinna HC Grizzlyz sai kevadel kaela hõbemedalid - poolfinaalis alistati finaalisoosik Kohtla-Järve HC Everest, kullamängus tuli tunnistada hooaja valitseja HK Roosa Panter I paremust. Kokkuvõttes oli teine koht naiskonna jaoks suur kordaminek, mis üllatas ka mängijaid endid: hooaja jooksul läbitud arengutee oli muljetavaldav ning hõbemedal selle eest suurepärane tasu.

HC Grizzlyz peab oma kodumänge Tondiraba jäähallis, peatreener on Anton Freiman ning abitreener Anton Gurtovoi.

Grizzlide eestvedaja, kapten ja kaitseliini tugitala Christin Lauk-Gurtovoi tunnistas, et kevadine kordaminek seab naiskonnale uueks hooajaks ülesande oma taset hoida. "Eelmisel hooajal läks hästi, vähema kui hõbemedaliga ei saa me ka nüüd leppida," sõnas ta.

Naiskonna jaoks oli suvi väga tihe ja töökas, "Oleme terve suve trenni teinud, puhanud polegi, ainult mõned üksikud mängijad said veidi hinge tõmmata. Tegime üldfüüsilisi treeninguid ning lisaks jäätreeninguid kaks korda nädalas. Alates septembrist lisandusid ka teooriatunnid, kus analüüsime kuidas vastased uiskudel liiguvad. Oleme hooajaks põhjalikult valmistunud," kinnitas Lauk-Gurtovoi.

HC Grizzlyze koosseisu põhituumik jäi samaks, lisandunud on 7-8 uut mängijat. Kõige tähelepanuväärsemad täiendused on HK Roosa Panteri leerist saabunud ema ja tütar Svetlana Tsupsman ja Delen Schüle. Tänavusel hooajal tegutsevad mõlemad ründajatena, mullu kaitses Schüle Roosade Pantrite väravat ja lasi kogu hooaja jooksul oma selja taha ainult ühe litri!

"Klubisse on tulnud palju uusi mängijaid, nende hulgas noori, kes võtavad treeningutest osa. Meie nimekiri on pikk ja hooaja jooksul soovime kõigile mänguaega anda. Seda teeme juhul kui mäng läheb hästi, kuid eelkõige läheme tulemuse peale välja," lubas Lauk-Gurtovoi.

Kevadise finaali ajal toetas HC Grizzlyze naiskonda arvukas fännklubi. "Fänne on tõesti päris palju. Ma loodan väga, et nad tulevad jälle ja leiavad aega meie mänge vaadata. Fännide toetus on meie jaoks väga oluline," toonitas Grizzlyze kapten.

Foto: Imre Pühvel

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI