Pääsupiigad ootavad hokihuvilisi tüdrukuid suvelaagrisse!
11.07.2022

Pääsupiigad ehk Eesti Hoki neidude U18 jäähokikoondis ootab jäähokihuvilisi tüdrukuid 18.- 22. juulil Kohtla-Järvel toimuvasse treeninglaagrisse.

Laagrisse on oodatud tüdrukud vanuses 11-18 eluaastat, kes osalesid eelmisel hooajal regulaarselt jäähokitreeningutel. Väravavahtidel vanusepiir puudub. 

Laagrisse kogunemine toimub esmaspäeval, 18.juuli kell 12:00 Kohtla-Järve jäähallis, millele järgnevad varustuse hoiustamine ja lõunasöök. Esimesel päeval on kavas üks jäätreening pikkusega 1,5 tundi, ülejäänud päevadel toimuvad kaks jäätreeningut.  Ööbimine on korraldatud Virumaa hostelis kolmekohalistes tubades, kõik vahemaad on jalutuskäigu kaugusel. Laagri täpne ajakava selgub alanud nädala jooksul.

Laagri maksumus on 200€. Osalustasu palume maksta MTÜ Eesti Jäähokiliit arveldusarvele EE092200221077955394, selgitusse suvine laager ja osaleja nimi.

Pääsupiigade ühine treeninglaager on äärmiselt oluline naiskonnatunde kasvatamiseks, kokkumängu harjutamiseks ning uueks hooajaks füüsilise põhja ladumiseks. Naiste jäähoki on Eestis tõusuteel: eelmisel hooajal osalesid Naiste Hokiliigas kuus võistkonda ning Eesti koondis lõi pika vaheaja järel taasa kaasa MM-turniiril. Edasise arengu tagamiseks ülimalt oluline heatasemeline noortetöö, seega on Pääsupiigad pikemas perspektiivis Eesti naiste jäähokikoondise kasvulavaks.

 

Pääsupiigad alustasid oma lendu 15. mail Tallinnas, Haabersti jäähallis kui toimus esimene ühine hokilaager, kus osalesid 2x neidu Tallinnast, Tartust, Pärnust, Viljandist, Kohtla-Järvelt, Jõgevalt ja Võrust. Võistkonna eesmärgiks on osaleda 2024. aasta kevadel oma vanuseklassi MM-turniiril.  

Pääsupiigade peatreener on Oleksii Lubnin ning abitreenerid Ott Tootsi, Villem-Henrik Koitmaa ja Margaret Neering.

Registreerimine ja lisainfo: Kristi Seppa, kristi@eestihoki.ee, 53433113

Huvilistel palutakse ühendust võtta esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui neljapäeva, 14. juuli hommikul.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI