Narva PSK alistas viimase minutit väravast SK Viru Sputniku 5:4 ja säilitas kolmanda tabelikoha
21.01.2023
Coolbet Hokiliigas sai Narva PSK koduhallis napi 5:4 (2:0, 1:1, 2:3) võidu Kohtla-Järve SK Viru Sputniku üle ning säilitas kolmanda tabelikoha.

Narva PSK läks kolmanda kolmandiku alguses 4:1 juhtima, kuid Viru Sputnik suutis seisu viigistada. Piirilinna meeskonna võiduvärava viskas 43 sekundit enne lõpusireeni Kirill Iljin arvulisest ülekaalust. Veel said võitjate poolel käe valgeks Aleksandr Rabotinski, Max Välja, Maksim Burkov (1+1) ja Aleksandr Titov (1+1) ning kaotajatest Aliaksei Furman (1+1), Nikita Tailakov, Maksim Urlihh ja Aleks Morozov (1+1), kaks väravasöötud andsid Anton Nekrassov ja Nikita Tsõganov.

Narva PSK väravavaht Daniil Seppenen tõrjus 42 ning SK Viru Sputniku puurilukk Sergei Andrejev 52 vastaste pealeviset.