Naiste jäähokikoondise mänge täis nädalavahetus
23.08.2021
Naiste jäähokikoondis osales lõppenud nädalavahetusel Lätis turniiril, kus vastamisi mindi Läti kõrgliigas mängivate naisteklubide ning U18 tütarlaste koondisega. 

Esimesel turniiripäeval kohtus Eesti naiste koondis SHK L&L ning SHK Laimaga, kus esimeses kohtumises napp 2:3 kaotus vastu võeti. Eesti poolelt skoorisid Svetlana Tsupsman ja Margaret Neering. 
Mängus SHK Laimaga lõppes esimene periood küll 1:1, kuid kokkuvõttes jäädi lõunanaabritele 8:1 alla. Eesti poolelt avas väravaarve Margaret Neering. 

Teisel turniiripäeval mängiti B-alagrupis kolmanda koha saanud SHK Tukumsiga, kelle üle saavutati 2:0 võit. Eesti koondise väravate autoreiks Diana Kaareste ja Kirke Kulla, kes ka kohtumise parima tiitli mängija pälvis. 


Eesti naiste jäähokikoondise peatreener Inguna Lukaševica võttis nädalavahetuse kokku nõnda:

''Mul on väga hea meel, et meil õnnestus Eesti koondis sel turniiril osalema saada. Seesugustel võistlustel osalemine annab võimaluse saada tiimi tasemest ülevaade. Meie vastasteks olid kogenud Läti rahvuskoondise mängijad, kellest paljudel kogemust nii Kanada kui Ameerika klubide juurest. Kogenud vastastega mängimine on heaks võimaluseks õppida veelgi rohkem meeskonnamängu ja suurem osa turniirist läks meil väga hästi! Olen naiskonna sooritusega väga rahul, kuna esimesel päeval osalesime tugevamas alagrupis, mis kokkuvõttes turniiri ka võitis. Kõige tähtsam on aga, et näen individuaalsel tasemel mängijates suurt progressi võrreldes möödunud laagriga, samuti mõjutab klubide ja mängijate individuaalne panus seda, kuidas Eesti rahvuskoondisel maailmameistrivõistlustel läheb. ''

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI