Naiste Hokiliiga laupäevane derbi HC Wolferines - HC Grizzlyz kuulub IIHF-i Global Girls Game mängude sarja
04.03.2022
Naiste Hokiliigas peetakse laupäeval kaks kohtumist: kell 18:45 kohtuvad Tondiraba jäähallis Tallinna HC Wolferines ja Tallinna HC Grizzlyz ning kell 19:00 Haabersti jäähalli B-väljakul Tallinna HK Roosa Panter I ja Viljandi HK Fellin Fuuriad.

Tallinna naiste hokiderbi HC Wolferines - HC Grizzlyz kuulub ühtlasi Rahvusvahelise Jäähokiföderatsiooni (IIHF) poolt korraldatavasse Global Girls Game mängude sarja, mis ühendab paljusid naiste ja tüdrukute võistkondi erinevatest riikidest. Kõik osalevad võistkonnad jagunevad Sinisteks ja Valgeteks ning omavaheliste mängude üldskoori järgi selgitatakse välja ülemaailmne võitja. Eesti Naiste Hokiliigas on HC Wolferines laupäeval Team Blue ning HC Grizzlyz Team White. Mängu näitab otseülekandes OHO TV (www.oho.ee). 

Global Girls Game mängude sarja raames peetakse eeloleval nädalavahetusel kokku 37 kohtumist neljal erinevalt kontinendil. Litter pandi jääle Eesti aja järgi neljapäeva varahommikul Singapuris, laupäeval toimub esimene kohtumine Uus-Meremaal, seejärel toimuvad naiste hokilahingud nii Aasias kui Euroopas kuni viimase mänguni pühapäeva õhtul Kanadas. Ettevõtmise eesmärgiks on tutvustada ja populariseerida naiste ja tüdrukute jäähokit kogu maailmas.

Lisainfo : https://www.iihf.com/en/static/32322/global_girls_game_2021_2022  

FOTO: HC Wolferines Facebook

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI