Meediavaldkonna uus eestvedaja -  Lili Marlen Rauba
05.08.2020
Töine suvi tõi Eesti Hokile veelgi täiendusi: kuna varasemalt meediapoole eest hoolitsenud Maarja Kirtsi sukeldus uutesse tööalastesse väljakutsetesse, liitus meeskonnaga Lili Marlen Rauba, kes turunduse ja kommunikatsiooni edaspidi enda kanda võtab. 


''Varasemalt Eesti klubijalgpalli toimimisse panustanud ja Eesti Meedias hea reklaami- ning müügipõhja saanud spordientusiastina on mul igavesti hea meel Jalgpalli tänaval tagasi olla! Otsisin päris pikalt oma kohta siin päikese all: suundusin vutist juuramaailma, aga lõpuks olen ringiga spordi ja sportlaste juures siiski tagasi. Mujal seda särtsu jääb minu jaoks ikkagi väheks. Tuleb elu ja kogu etteantavat protsessi usaldada: ju siis on minu koht! Olen äärmiselt rõõmus, et selline võimalus mu lauale tee leidis ja kindlasti ei piirdu ma vaid meedia poolega vaid omalt poolt annan enda teadmised, huvid ja kogemused kõik edasi, et Eesti hoki jõudsalt areneda saaks.

Kuigi hoki on minu jaoks üsna uus ala - varasematel hooaegadel möödusid mu talved pigem lumelauaga mägesid siledaks sõites, aga on tee mindki, uisud näpus, jäähallidesse viinud.  Pigem kirjeldaksin end päikese- ja sooja armastajana, kellel poksi ja tantsimisega seotud taust, aga olen sportlik ja kohanen kiirelt! 
Kuigi maailm on uus, tempo täiesti teine ja arenguruumi mulle isiklikusplaanis meeletult, proovin ruttu sisse elada, et hokile huvitavat kõlapinda leida ja inimestele väärt sisu vahendada!'' võttis Lili oma suvise ülemineku kokku. 


"Lili puhul on tegu edasipüüdliku ja pealehakkaja inimesega, kellel on kogemust Eesti kõige populaarsema spordiala – jalgpalli arendamisel. Varasemad töökogemused Eesti Meedias ja FC Floras esindusmeeskonna juhtimisel on kindlasti tähtsad asjad, mis annavad Lilile hea pagasi, et jäähoki arendamisesse edukalt panustada. Meil on hea meel, et Lili täna meiega on! Soovime talle palju edu ja jõudu jäähokimaastiku kujundamisel!" sõnas Eesti Jäähokiliidu tegevjuht Rainer Komi

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI