Krakówi MKS Comarch Cracovia ja Robert Arrak langesid Poola liiga poolfinaalis konkurentsist välja
22.03.2023
Eesti jäähokikoondise ründaja Robert Arraku koduklubi Krakówi MKS Cracovia langes Poola Hokiliiga poolfinaalis konkurentsist välja.

Põhiturniiri võitnud MKS Comarch Cracovia alistas veerandfinaalis Sosnowieci Zaglebie mängudega 4:0, kuid jäi seitsmemängulises poolfinaalseerias 3:4 alla GKS Katowicele.

Arrak osales põhiturniiril 33 mängus, viskas üheksa väravat ja andis seitse väravasöötu. Viimati mängis Arrak Cracovia eest põhiturniiril 31. jaanuaril kui alistati GKS Tychy 3:2, seejärel jäi vigastuse tõttu jäält kõrvale.

Poolfinaalseerias tegi Arrak kaasa poolfinaalseeria kahes viimases kohtumises, mis lõppesid Cracovia 5:4 lisajavõidu ja 0:4 kaotusega, kuid isiklikke punkte kirja ei saanud.

Mark Viitaneni koduklubi Toruni KH Energia oli põhiturniiril seitsmes ning jäi veerandfinaalis alla Oswiecimi Tauron Re-Plast Uniale 1:4. Viitanen tegi hooaja jooksul kaasa 44 mängus ja sai kirja 8+18 resultatiivsuspunkti.