Kirke Kulla alustas tööd Eesti Hoki tegevjuhina
02.01.2023

Kirke Kulla alustas tänasest tööd Eesti Hoki tegevjuhina.

Kulla on hokisõpradele tuntud Eesti naiste jäähokikoondise kapteni ja PAF Naiste Hokiliigas mängiva HK Roosa Panteri ründajana. Seni täitis ta Eesti Hoki büroojuhi ülesandeid.

"Jäähoki on olnud minu suur armastus juba kakskümmend aastat - täpselt niipalju on möödas ajast, mil ise hokiuisud jalga sidusin ning jääl oma esimesed kiirendused tegin. Olen alati soovinud Eesti Hoki arendamisele igapäevaselt kaasa aidata ning olin väga õnnelik kui kaks ja pool aastat tagasi avanes võimalus liituda Eesti Hoki tiimiga. Selle aja jooksul omandasin palju väärtuslikke kogemusi nii MM-turniiride korraldamises kui kõikides teistes Eesti Hoki juhtimist puudutavates valdkondades. Mul on ääretult hea meel, et minu senist südamega tehtud tööd hinnatalse ning nüüd pakuti mulle võimalus ennast Eesti Hoki tegevjuhina tõestada," lisas Kulla.

"Eesti Hoki büroojuhina tõestas Kirke end võimeka, kohusetundliku ja täpse juhina, kelle süda lööb hokile. Eesti naiste hokikoondise kaptenina on Kirke ennast tõestanud tiimimängija ja -juhina ning seega saab Eesti Hoki endale Kirke näol väga hea ja võimeka tegevjuhi. Soovin Kirkele tema uues rollis palju tarkust, tarmukust, edu ja õnne,“ lausus Eesti Hoki juhatuse esimees Rauno Parras.


OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI