Kevin Parras: peame kaitsemängu veel natuke putitama ja ülekaalus olles võimalusi paremini realiseerima
27.04.2022
Eesti koondise ründaja Kevin Parras ütles pärast MM-i avamängus Poolalt saadud 0:3 kaotust, et meeskond peab oma kaitsemängu veel natuke putitama ning arvulises ülekaalus olles võimalusi paremini realiseerima.

"Midagi kerget ei olnud. Oli teada, et Poola on selle turniiri üks tugevamaid meeskondi ja me pidime oma kaitsemängu saama sajaprotsendiliseks, et oleksime võinud rääkida punktidest või isegi võidust. Meil tulid mõned praagid sisse, aga väravavaht Koitmaa aitas meid ka suurepäraselt - halvemal päeval oleks võinud rohkemgi välja võtta," leidis Parras.

"Ründemängust niipalju, et ülekaalus olles avanesid meil omad võimalused. Kui oleksime teisel kolmandikul või kolmanda alguses üks-kaks väravat ära löönud, siis oleks mäng läinud poolakate jaoks kindlasti raskemaks kuna neil on kodus väike favoriidieelis ning pinged peal, Seekord läks nii, aga natukene oleksime ise võinud selle mängu huvitavamaks teha," lisas ta.

"Peame kaitsemängu veel natuke paremaks putitama. Me teame, et tulevad omad seigad, kus peame pikemalt kaitses olema, need kannatlikult ära kannatama ning ülekaalus olles oma võimalusi paremini realiseerima," sõnas ründaja.
OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI