Kaupo Kaljuste: meeskonna hing oli hea!
10.11.2022
Baltic Challenge Cupil Eesti koondise peatreeneri kohuseid täitev Kaupo Kaljuste ütles pärast võidumängu Läti üle, et meeskonna võitlusvaim ja hing olid head. "Ei saa öelda, et keegi poleks pingutanud. Muidugi olid teatud momendid, kus ei tehtud päris neid asju, mida vaja, aga kõik võitlesid ja meeskonna hing oli hea!" sõnas Kaljuste.

"Esimesed kümme minutit mängisime hästi, siis rikkusid kaks järjestikust karistust meie mängu ning vastased haarasid initsiatiivi. Teisel kolmandikul ei saanud me ülekaalust väravat, vastased haarasid taas initsiatiivi, aga Villem-Henrik Koitmaa mängis väravas väga hästi! Viimasel kolmandikul tulid paar karistust, aga pidasime vastu, lõime ülekaalust oma võimaluse ära ja võitlesime kindlalt lõpuni," lisas ta.

Kaljuste hinnangul avaldas kohtumisele mõju tavapärasest kitsam väljak. "Olukorrad vahetusid kiiresti, pidime nobedamalt tegutsema. Sellises mängus ilu ei maksa, tuleb lihtsamalt mängida," tõdes peatreener.

Reede õhtul kohtub Eesti Leeduga. "Vaatame kõigepealt tänase mängu üle ja teeme analüüsi. Kellelgi traumasid pole, loomulikult läheme võitma," kinnitas Kaljuste.

Foto: Kestutis Lingys

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI