Jussi Tupamäki: peame tehtud vead üheskoos üle vaatama ja olulised asjad meelde jätma
27.04.2022
Eesti koondise peatreener Jussi Tupamäki ütles pärast Poolalt saadud 0:3 kaotust, et meeskond peab tehtud vead ühiselt läbi vaatama ning olulised üksikasjad meelde tuletama.

"Poola on turniiri tugevaim meeskond. Ma pole rahul sellega, et meil jäi värav löömata, aga vastane viskas ainult kolm ja siin oli ka midagi head. Esimesel kolmandikul oli mäng närviline. Meil on palju mängijad, kes polnud varem MM-i tasemel mänginud. Esimese kolmandiku algus ei olnud kõige parem, aga tasapisi saime edasi. Teine kolmandik oli raske, meil oli pikk maa vahetuspingile, vead tulid sisse ja vastane viskas teise värava, kuid meil hakkas samuti momente tulema. Kolmas kolmandik läks samamoodi: kaitsetsoonis tegime vigu ja tuli 0:3, aga tegelikult oleksime võinud täna üks-kaks-kolm väravat lüüa," tõdes Tupamäki.

"Niimoodi läks. Mõne mängija jaoks on MM-i mängukiirus suur, aga sellega peab harjuma. Kui väravamoment avaneb, siis peab valmis olema," rõhutas peatreener.

"Vaatame tehtud vead üheskoos üle, et ühiselt teada, mida teha - vahepeal tekkis segadus. Näiteks peale lahtiviskeid: kõik teavad seda, aga kiires mängus läheb meelest ära. Tuletame asjad meelde ja läheme edasi," ütles ta.

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI