HK Roosa Panter alistas tänu võimsale lõpuspurdile Viljandi HK 3:1
14.01.2023
PAF Naiste Hokiliigas sai tiitlikaitsja Tallinna HK Roosa Panter tänu võimsale lõpuspurdile võõrsil 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) võidu Viljandi Hokiklubi üle.

Mulgimaa neiud läksid juba neljandal minutil Mari-Ly Vaheri tabamusest mängu juhtima ning hoidsid edu kuni viimase perioodi lõpuni. Siis viskasid Nora Vont, Diana Kaareste (1+1) ja Edith Pärnik (1+2) kolme minutiga kolm väravat ning külalised võtsid üliolulise võidu. 

Viljandi HK väravavaht Laura Puude tõrjus 25 ning külaliste Ingrid Suuder 21 vastaste pealeviset.

Viljandi Hokiklubi treener Ragnar Soo: "Mäng oli hea ja võitluslik, oleme kahes viimases mängu näidanud stabiilsust kahe tugevaima tiimi vastu. Mängu 45 minuti vältel peame jääma mängu sisse - nii kui hakkame muule mõtlema, laguneb mäng ning karistatakse ära. Proovime sama stabiilsust hoida ja võidelda ning need napid kaotused pöörata võitudeks."

HK Roosa Panteri kapten Diana Kaareste: "Mängu algus oli meil väga rabe. Oli tunda, et meil oli mängudest pikk paus. Aga olen uhke oma naiskonna üle, et suutsime viimasel kolmandikul end kokku võtta, tulime kaotusseisust välja ja tõime võidu taaskord koju. See näitab naiskonna vaimset tugevust. Lisaks kiidan meie väravahti Ingridit, kes tegi imelisi tõrjeid ja sai kirja eestikatel, olles terve aja väravas, oma esimese võidu."

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI