HK Kurbadsi kapten Toms Hartmanis: teadsime, kuidas peame tiitli võitmiseks mängima
09.04.2023
Coolbet Hokiliiga võitnud Riia HK Kurbadsi kapten Toms Hartmanis ütles finaalseeria järel, et nende meeskond teadis täpselt, kuidas tuleb kuldmedali võitmiseks mängida.

"Esmalt tahan tänada ja tunnustada HC Panteri meeskonda! Finaalseeria oli tõeliselt nauditav mõlema meeskonna jaoks. Kokkuvõttes kujunesid otsustavateks väikesed detailid. Samuti on meie meeskond on kogenum ja juba kaks hooaega üheskoos tegutsenud," sõnas Hartmanis.

"Teadasime täpselt, kuidas peame tiitli võitmiseks mängima, meie riietusruumis valitses suurepärane õhkkond. Mõlemad meeskonnad mängisid sarnast, väga organiseeritud hokit ja lähtusid oma süsteemist. Saime aru, kuidas vastased tegutsevad, mida üritavad saavutada ja tegime seetõttu mõned muudatused. Ootasime väga pingelist ja võitluslikku finaalseeriat ja kogemus oli erakordselt mõnus," lisas HK Kurbadsi kapten.

"HC Panteril on väga hea meeskond! Tore oli näha, et nad andsid noortele mängijatele võimaluse. Kui nad hoiavad oma tuumiku koos, siis võivad lähiaastatel palju saavutada," ütles Hartmanis.

Järgmise hooaja suhtes jäi HK Kurbadsi kapten sõnaahtraks. "Vaatame, mida uus hooaeg toob," sõnas ta.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI