HK Kurbads seljatas Narva PSK 8:2 ja juhib Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeriat 2:0
12.03.2023
Riia HK Kurbads alistas koduhallis Narva PSK 8:2 (5:0, 2:2, 1:0) ning juhib Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeriat 2:0.

Riialased võitsid avakolmandiku 5:0, skoori tegid Emils Ločmelis, Julians Misjus, Emils Udris, Toms Hartmanis ja Jekabs Šilins. Teise kolmandiku alguses viskas Edgars Adamovičs HK Kurbadsi kuuenda värava, seejärel andsid Maksim Burkovi ja Kirill Iljini tabamused külalistele veidi lootust, ent enne viimast vaheaega oli täpne Marcis Zembergs ning viimasel perioodil taas Misjus.

Adamovičs kogus neli (1+3) ning Misjus (2+0), Ločmelis (1+1), Hartmanis (1+1), Zembergs (1+1), Roberts Jekimovs (0+2) ja Kaspars Saulietis (0+2) kaks resultatiivsuspunkti.

HK Kurbadsi poolel kogunes Arginto Milbergsi arvele 32 ning Narva PSK värava kaitsnud Daniil Seppeneni ja Aleksandr Šustovi kontole ühtekokku 34 tõrjet.

Kolmas mäng toimub 18. märtsil kell 16:30 Narva jäähallis. Vajadusel peetakse neljas kohtumine 19. märtsil kell 15:30 Narvas ning viies 25. märtsil kell 19:30 Riias.