HK Kurbads alistas Narva PSK 4:2 ja jõudis teist aastat järjest Coolbet Hokiliiga finaali
18.03.2023
Riia HK Kurbads alistas Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeria kolmandas mängus võõrsil Narva PSK 4:2 (1:0, 3:1, 0:1) ning jõudis seeriavõiduga 3:0 finaali.

Avakolmandikul viis HK Kurbadsi kapten Toms Hartmanis Läti klubi juhtima, teisel kolmandikul viskas Kaspars Saulietis teise värava. Aleksandr Titovi värav tõi kodumeeskonnale lootust, kuid seejärel olid Hartmanis ja Saulietis taas täpsed ning teisele vaheajale mindi külaliste 4:1 paremusega.

Viimase perioodil viskas Kirill Iljin Narva PSK kasuks teise värava, kuid murrangut see mängu käiku ei toonud ning HK Kurbads võitis 4:2. Seeria esimesed kaks mängu Riias lõppesid HK Kurbadsi 8:3 ja 8:2 üleolekuga.

Narva PSK väravavaht Daniil Seppenen tõrjus mängu jooksul 53 ning Uldis Calpa HK Kurbadsi puurisuul 19 vastaste pealeviset.

Põhiturniiri ülivõimsalt võitnud HK Kurbads osaleb Coolbet Hokiliigas teist hooaega ning jõudis ka teist korda järjest finaali.