HC Panter võõrustab Optibet hokiliiga TASUTA mängus HK Prizmat
30.01.2024

Tallinna HC Panter võõrustab Optibet Hokiliiga põhihooaja viimases kodumängus Haabersti jäähallis Läti klubi HK Prizma. Mäng on kõikidele pealtvaatajatele TASUTA.

Optibet Hokiliiga on Läti, Leedu, Eesti ühisliiga, kus mängivad 5 klubi Lätist, 3 klubi Leedust ja 1 Eestist. Mängude arv põhiturniiril 32. Playoff süsteem: 2 esimest võistkonda põhiturniiril lähevad kohe poolfinaali. 3-6 koht mängivad veerandfinaalis 3 võiduni.
Põhiturniiri 3 viimast võistkonda playoffi ei pääse.

Möödunud nädalavahetuse kahe võiduga  Kaunas City üle on HC Panter juba kindlustanud endale koha play-offis.

“Meie eesmärk on alati olnud teha vägevaid üritusi läbi mille pakkuda jäähokisõpradele unustamatuid elamusi. Tallinna HC Panter meeskond mängib esimese Eesti klubina tugevas Balti jäähokiliigas ning selle puhul leidsime võimaluse koostööpartneritega, teha väikese kingituse igale spordisõbrale meeleoluka jäähokiõhtu näol. Lisaks jäähokile on õhtu jooksul oodata erinevaid etteasteid, mänge ja kingitusi peatvaatajatele. Loodame, et kõik hokisõbrad ja mitte veel nii suured hokisõbrad leiavad 31. jaanuaril tee jäähalli. Tallinna HC Panter tänab kõiki koostööpartnereid, kes juba liitunud on ning loodab, et liitujate nimekiri suureneb.
Üritus on pealtvaatajatele tasuta tänu Tallinna HC Panter koostööpartneritele, kes toetavad klubi. Toetajate hulka kuuluvad Tallinn, Evecon, Nobe, Kastani Kodud, Abertson ja Piletilevi.

Kuigi sissepääs mängule on tasuta, pääseb halli pileti alusel, mida saab lunastada meie kodulehelt või Piletilevi keskkonnast.


Pilt: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI