HC Panter võitis Tartus Välk 494 5:3 ja juhib Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeriat 2:1
18.03.2023
Tallinna HC Panter alistas Coolbet Hokiliiga poolfinaalseeria kolmandas mängus võõrsil Tartu Välk 494 tulemusega 5:3 (0:1, 2:1, 3:1) ning asus mängudega 2:1 juhtima.

Ülimalt haarava kohtumise teise kolmandiku alguses juhtisid tartlaste Oleksii Voitsekhivskyi ja Vassili Titarenko väravatest 2:0, kuid seejärel seadsid Vladislav Anufryrenka ja Andrei Rozniko tasakaalu jalule. Kolmanda kolmandiku alguses viis Rozinko Pantrid 3:2 juhtima, ent Välgu meeskonda naasnud Fedor Gusynini tabamus tõi taas viigi majja. Mängu lõpuminutitel jõudsid sihile Saveli Novikov ja Ilja Babrushev ning tagasid pealinna klubile 5:3 võidu.

Välgu väravas tõrjus Ervins Mustukovs 52 ning Pantritel Villem-Henrik Koitmaa 25 pealeviset.

Poolfinaalseeria neljas mäng toimub pühapäeval kell 16:35 Astri Arenal. HC Panteri võiduga jõuaks seeria lõpule, tiitlikaitsjate võidu korral saabub lõpplahendus laupäeval, 25. märtsil kell 18:10 Haabersti jäähallis.