HC Panter oli kodujääl üle HS Rigast 5:2
07.01.2023
Coolbet Hokiliigas teist kohta hoidev Tallinna HC Panter alustas uut aastat Haabersti jäähallis 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) võiduga HS Riga üle.

Pantrid juhtisid teise kolmandiku alguses Andrei Rozinko ja Silver Kerna väravatest 2:0, kuid vastased suutsid enne viimasele vaheajala minekut Rojs Alens Alupsi ja Markuss Zakitise täpsete visete tulemusel skoori viigistada. Kolmandal perioodil viskasid Jaanus Sorokin, Patrick Kookmaa ja Niklas Sildre kolm vastuseta väravat ning tagasid pealinna klubile kindla võidu. HC Panteri mängijatest olid kokkuvõttes resultatiivseimad Kerna (1+3), Sorokin (1+2) ning kaks tulemuslikku söötu andnud Paul Sillandi.

HC Panteri väravat kaitsnud Anatoli Sizov tõrjus mängu jooksul 17 ning Oskars Gusev HS Riga poolel 29 pealeviset.

Pühapäeval kell 16:10 kohtuvad meeskonnad omavahel Haabersti jäähallis uuesti.

Coolbet Hokiliiga tabeliseis: HK Kurbads 28 (14), HC Panter 25 (14), Tartu Välk 494 14 (15), HS Riga 13 (17), HC Everest 12 (12), Narva PSK 12 (14), SK Viru Sputnik 0 (14).