HC Panter mängib uuel hooajal Balti Hokiliigas
28.07.2023
Tallinna HC Panter osaleb uuel hooajal Balti Hokiliigas (Optibet Hokiliiga). Samaaegselt osaleb meeskond ka Coolbet Hokiliigas.

Balti Hokiliigas mängivad uuel hooajal kokku üheksa klubi, neist viis Lätist, kolm Leedust ja üks Eestist. Läti klubidest löövad kaasa tänavune meister Jelgava HK Zemgale ning Riia meeskonnad HK Mogo, HK Prizma ning Eesti publikule juba tuttavad HS Riga ja HK Kurbads. Leedut esindavad Kaunas City, Vilniuse Hockey Punks ja Elektrenai Energija.

Põhiturniiril peab iga klubi 32 mängu, kohtudes iga vastasega kahel korral kodus ja kahel korral võõrsil. Põhihooaeg algab mängudega 9. ja 10. septembril ning kulmineerub veebruari keskel. Järgnevad sõelmängud, kuhu pääsevad põhihooaja kuus paremat klubi - esimese ja teise koha saanud meeskonnad tagavad koha poolfinaalis, 3.- 6. kohale platseerunud klubid mängivad kahes veerandfinaalpaaris kolme võiduni.

Balti Hokiliigas on igal klubil lubatud kasutada kuni seitset võõrleegionäri. Ukraina mängijad leegionäridena ei arvestata. Venemaa ega Valgevene mängijatel ei ole lubatud osaleda.

Foto: Catherine Kõrtsmik

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI