HC Grizzlyz võitis HK Roosa Panterit 3:0 ning lisas medaliheitlusesse pinget
21.01.2023
PAF Naiste Hokiliigas alistas HC Grizzlyz Tondiraba jäähallis pealinna klubide duellis HK Roosa Panteri 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) ning muutis medaliheitluse veelgi pingelisemaks.

HC Grizzlyze kasuks viskas kaks väravat Helen Mölder ja ühe Amalia Geller. 

Võitjate väravasuul tegi nullimängu kõik 13 pealeviset tõrjunud Helena Liive. Roosade Pantrite tagalat kaitsnud Jonna Moilanen tõrjus 19 litrit.

HC Grizzlyze treener Anton Gurtovoi: "Mängu algusest oli näha, et meie naiskond leidis oma mängu. Lõime kiire värava, mis andis meile psühholoogilise eelise vastase ees. Ründasime kogu aeg ega andnud vastasele võimalust pead püsti tõsta isegi siis kui meie naiskond sai mitmeid karistusi ning me ei andnud vastasele võimalust väravat tagasi lüüa. Suutsime igal kolmandikul värava lüüa, mis andsid meile 3:0 võidu kahekordse Eesti naiste hokiliiga võitja üle.  Väravas tegi suurepärase töö Helena Liive. Kõik meie mängijad andsid ennast täna 110 protsenti ja näitasid oma soovi vastast võita."

HC Grizzlyze kapten Christin Lauk-Gurtovoi: "Meie eesmärk oli teha vigade parandus ja võita mäng. Olime kõik ühel lainel ja tegime koostööd - see oli meie mäng ja saavutasime edu. Meil kõigil on emotsioonid nii laes, et ei oska sõnadesse panna. Me tahtsime ja me tegime seda - võit tuli koju!"

HK Roosad Pantrid treener Aleks Bõstrov: " Kahjuks oli lõppskoor tänase mängupildi suhtes aus. Enda momendid jäid realiseerimata, vastane aga karistas meie tehtud vigade eest, millega endale ise asja keerukaks tegime. Siiski tileb tüdrukuid kiita viimase sekundini võitlemise eest. Vaatame murekohad üle, analüüsime, tegutseme. Töö jätkub."

Tänase kaotusega muutus HK Roosa Panteri väljavaade kahe viimase aasta meistritiitlit kaitsta keerulisemaks, aga mitte võimatuks: selleks tuleb võita kõik kolm eelseisvat kohtumist ning seejuures Kohtla-Järve HC Everesti vähemalt kahe väravaga. Juhul kui HC Everest avastab oma järgmises mängus Tartu HK Säde, siis piisab neile Roosa Panteri vastu viigist.

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 14 (8), HK Roosa Panter 10 (7), HC Grizzlyz 10 (8), Tartu HK Säde 8 (8), Viljandi HK 4 (7), HC Wolferines 0 (8).

Foto: HC Grizzlyz

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI