HC Grizzlyz ja HC Everest viigistasid 1:1, tiitliheitlus sai veelgi hoogu juurde
14.01.2023
PAF Naiste Hokiliigas tegid Tallinna HC Grizzlyz ja Kohtla-Järve HC Everest Tondiraba jäähallis 1:1 (0:0, 0:1, 1:0) viigi ning seeläbi sai tiitliheitlus veelgi hoogu juurde.

Aleksandra-Olga Seppar viis teisel kolmandikul juhtima, kuid viimasel perioodil seadis Marili Ärmand jalule viigi. Kodunaiskonna väravavaht Helena Liive tõrjus 20 ning vastaste Uljana Jeggi 34 pealeviset.

HC Grizzlyze treener Anton Gurtovoi: "Mäng algas nii meie kui vastase poolt võrdselt. Kaks kolmandikku mängisid mõlemad väravavahid suurepäraselt. HC Everest suutis lüüa värava ja läks mängu juhtima, kuid kolmandal kolmandikul võtsime ennast kokku, suutsime värava tagasi lüüa ja seis jäi 1:1. Mängu lõpus oli näha kuidas meie hakkasime domineerima - kaitsjad ja ründajad tegid ära suure töö ja näitasid, mida suudavad - see oli positiivne. Aitäh meie väravavahile, kes tagab kindlustunnet ja tänu kellele on mugav mängida! Tahaks tänada ka neid inimesi, kes elavad meile kaasa: teie toetus on ka meie jaoks väga oluline!"

HC Everesti treener Anatoli Dubkov: "Mäng oli mõlemalt poolt raske. Mul on oma mängijatele etteheiteid mänguplaani elluviimise kohta. Pöörasime tähelepanu vastasmängijate huvitavale paigutusele lahtivisetel. Töötame edasi."

PAF Naiste Hokiliiga tabeliseis: HC Everest 14 (8), HK Roosa Panter 10 (6), HC Grizzlyz 8 (7), Tartu HK Säde 8 (8), Viljandi HK 2 (6), HC Wolferines 0 (7).

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI