HC Grizzlyz alistas Global Girls Game sarja raames peetud mängus HC Wolferinesi 7:2
06.03.2022
Naiste Hokiliiga Tallinna derbis alistas HC Grizzlyz IIHF-i Global Girls Game mängude sarja kuulunud kohtumises HC Wolferinesi tulemusega 7:2 (3:1, 2:1, 2:0).

Võitjate poolel hiilgas kübaratrikiga Christin Lauk. Ühe värava viskasid Marili Ärmand (2+1), Amalia Geller (1+1), Emilia Koger (1+2) ja Kadi Ross (1+1). HC Wolferinesi mõlema tabamuse eest hoolitses Kyle Hartwell.

HC Wolferinesi väravavaht Elizabete Vasiljeva Dilba tõrjus mängu jooksul 24 ning HC Grizzlyze Sofia Salamatina 17 vastaste pealeviset.

HC Wolferinesi ehk Team Blue parimaks mängijaks nimetati Kyle Hartwell ning HC Grizzlyze ehk Team White poolel Marili Ärmand.

"Mäng oli võrdne, meil oli palju võimalusi, aga kahjuks ei realiseerinud neid kõiki. Õppisime mängust palju ja saime vajalikke kogemusi, võtame õppetunnid järgmisesse mängu kaasa," ütles HC Wolferinesi kapten Veronika Tiganik.

"Mängu alguses oli tunda, et vastane tuli jääle meie viimasest mängust saadud emotsiooniga. See muutis tänase mängu raskeks. Andsime endast kõik ja võitlesime võiduka lõpuni," sõnas HC Grizzlyze kapten Christin Lauk.

Global Girls Game mängude sarja raames peetakse käesoleval nädalavahetusel kokku 37 kohtumist neljal erinevalt kontinendil. Litter pandi jääle Eesti aja järgi neljapäeva varahommikul Singapuris, laupäeval toimus esimene kohtumine Uus-Meremaal, seejärel peetakse naiste hokilahingud nii Aasias kui Euroopas kuni viimase mänguni pühapäeva õhtul Kanadas. Ettevõtmise eesmärgiks on tutvustada ja populariseerida naiste ja tüdrukute jäähokit kogu maailmas.

Lisainfo : https://www.iihf.com/en/static/32322/global_girls_game_2021_2022  

FOTO: Rene Aadusoo

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI