Gurianovi kübaratrikk aitas Dallase tähed järgmisse ringi; Gallagher katkise lõuaga väljas
21.08.2020
New York Islanders saatis Washington Capitalsi viiendas kohtumises koju

Anthony Beauvillier skooris 2, Josh Bailey 1 korra, Semyon Varlamov sooritas 21 tõrjet 4-0 lõppskooriga mängus, kust Washingtoni pealinlased võitjana väljusid ja järgmisesse ringi edasi pääsesid. 

''Oleme võidu ja edasisaamise üle väga rõõmsad! Keerame uue lehekülje. Täna õhtul naudime, aga kõigile on selge, et pikk tee on veel minna. Vastane saab olema tugev, ükskõik kes selleks siis osutub.,' kommenteeris NY Islandersi parem äärekaitse Josh Bailey. 

Kellega järgmises ringis vastamisi astutakse, pole veel teada.

Kõrghetked nähtavad siin


Gurianovi kübaratrikk aitas Dallas Starsi järgmisesse ringi 

Denis Gurianov skooris 4 väravat ja aitas koduklubil alistada Calgary Flamesi, kindlustades sellega koha järgmises ringis. Neljapäevase kohtumise lõpptulemuseks vormistati 7-3. 

''Poisid ütlesid, et viska värav! Mul on oma kübaratriki ja loomulikult ka edasipääsu üle hea meel. Edasipääs ja teine ring on kõige olulisemad!''

Dallase tähtede eest said väravapunkti kirja veel Miro Heiskanen ja Joe Pavelski, kelle arvele lisandus ka kolm ja kaks resultatiivset söötu. 

Tähtedesadu ja kübaratrikki vaata järgi siit


Brendan Gallagher jätab reedese kohtumise katkise lõua tõttu vahele 

Montreal Canadiens peab tänases kohtumises Philadelphia Flyersite vastu hakkama saama ilma kanadalasest ründajata, kes eelmises kohtumises purustatud lõua tõttu operatsiooni vajab. 
Matt Niskanen, Flyersite kaitsemängija, kellega heitluse tagajärjel Gallagher viga sai, peab samuti karistusena järgmise kohtumise vahele jätma. Kogu neljapäevane väravatelaviin nähtav siin


Foto: Dallas Starsi peatreener Rick Bowness meeskonnale esimesel perioodil õpetussõnu jagamas Autor/allikas: Andy Devlin/NHLI

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI