Eesti U20 koondis võttis mängust Leedu koondisega 2:1 võidu
14.01.2019
Eesti koondis võttis U20 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistluste pingelisest mängust karistusvisetega 2:1 võidu Leedu koondise üle.

Eesti koondise värava lõi normaalajal #16 Andre Linde (Novikov, Kuznetsov), võiduvärava tõi karistusviskest #17 Morten Arantez Jürgens, veel realiseeris karistusviske # 19 Artemi Aleksandrov. Eesti koondise väravavaht #1 Christopher-Kullervo Jõgi tõrjus 29 vastase pealelööki ning kokku võeti 22 minutit karistusi.

Leedu koondise värava lõi E. Binkulis, väravaht Laurynas Lubys tõrjus 35 Eesti pealelööki ning meeskond koondis võttis 12 minutit karistusi.

Lisainfot tulemuste kohta leiad IIHF kodulehelt.

Järgmise lahingu peab Eesti koondis Tondiraba Jäähallis 16. jaanuaril kell 20.00 Suurbritannia koondisega.

Eesti mängude kava:
16. jaanuar kell 20.00 Suurbritannia - EESTI
17. jaanuar kell 20.00 EESTI - Korea
19. jaanuar kell 20.00 EESTI - Rumeenia

Eesti koondise mängudest leiad otseülekanded Delfi TVst, ülejäänud koondiste vaheliste kohtumiste ülekanded IIHFi kodulehelt.