Eesti U20 jäähokikoondis võitis 5:2 Suurbritanniat
16.01.2019
Eesti koondis võttis U20 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistluste kolmandast mängust 5:2 võidu Suurbritannia koondise üle. Viiest mängust kolme järel on Eesti koondisel 8, Rumeenial 7, Leedul 5, Suurbritannial ja Hispaanial 3 punkti ning Koreal 1 punkt.

Eesti koondise väravad lõid #19 Artemi Aleksandrov (2) (Novikov, Linde), #6 Kristofer Jõgi (Kiik), #27 Fabian Hast (Svartbro, Novikov) ja #9 Rasmus Kiik. Eesti koondise väravavaht #1 Christopher-Kullervo Jõgi tõrjus 23 vastase pealelööki ning kokku võeti 6 minutit karistusi.

Suurbritannia koondise kaks väravat lõi Liam Kirk (Waller, Bradley), väravaht Jordan McLaughlin tõrjus 29 Eesti pealelööki ning meeskond koondis võttis 16 minutit karistusi.

Lisainfot tulemuste kohta leiad IIHF kodulehelt.

Järgmise lahingu peab Eesti koondis Tondiraba Jäähallis 17. jaanuaril kell 20.00 Korea koondisega.

Eesti mängude kava:
17. jaanuar kell 20.00 EESTI - Korea
19. jaanuar kell 20.00 EESTI - Rumeenia

Eesti koondise mängudest leiad otseülekanded Delfi TVst, ülejäänud koondiste vaheliste kohtumiste ülekanded IIHFi kodulehelt.