Eesti U18 noortekoondis kaotas MM-il Austriale 1:7
11.04.2023
Sloveenias, Bledis jätkuval U18 MM-i I divisjoni B-grupi turniiril pidi Eesti koondis teises mängus vastu võtma 1:7 (0:3, 0:2, 1:2) kaotuse Austrialt. Avapäeval kaotas Eesti Itaaliale 2:4.

Eesti auvärava viskas kolmandal kolmandikul Maksim Burkov, tehes seisuks 6:1. Tabamusele tegi eeltöö Marcos Timmusk. Austerlaste poolel skooris kahel korral Oliver Lam ning korra Florian Lanzinger, Paul Noll, Leon Lamereiner, Johannes Neumann ja Maximilian Schwarz.

Pääsukeste väravat kaitsnud Georg Vladimirov tõrjus 43 ning austerlaste puurivaht Patrick Müller kaheksa vastaste üritust.

"Täna alustasime mängu palju paremini kui eile, kuid pärast esimest väravat, mis meile visati, ei suutnud me lihtsalt samamoodi edasi mängida. Meil pole sellel tasemel piisavalt kogemusi, et mõista, et väravad sünnivad mõlemat pidi, kuid see ei saa muuta meie mängustiili. See oli hea õppetund; küsimus, mis jääb, on see, mida saame sellest kiiresti õppida. Kui me saame selle õppetunni kiiresti selgeks, siis on meil sellel tasemel koht ja kui ei saa, siis mitte. Järgmised paar päeva annavad sellele küsimusele vastuse," ütles Eesti koondise peatreener Balint Fekti.

Teistes avapäeva mängudes alistas Poola Austria 3:1 ning Sloveenia Korea 4:2. Täna mängivad Itaalia - Korea ja Sloveenia - Poola. Kolmapäeval on turniiril puhkepäev, neljapäeval kell 13:30 kohtub Eesti koondis Koreaga.

Foto: IIHF /  Domen Jančič

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI