Eesti U18 koondise uus juhendaja - Bálint Fekti
24.07.2020
24. - 27. juulini kogunevad Tallinnas Tondiraba jäähallis U18 koondise kandidaadid, kes algavale hooajale astuvad vastu uue peatreeneri juhendamisel. 34-aastane  Ungarist pärit Bálint Fekti, kel minuteid kirjas nii rahvuskoondise kui koduse klubihoki juures, on juhendanud kolmel hooajal Ungari meistriliigas mängivat Ujpesti TE ning on abitreenerina Ungari U20 koondise juures tegutsenud. Ühtlasi on tal kirjas ka hooajajagu mänge HC Purikate juures ning lisaks on Bálint kaasa teinud  Soome II divisjonis  Huntersi ridades ja HIFK U18 ja U20 koosseisus. 

Käesolevast hooajast on perekond Balinti toonud taas Eestimaale ja ühtlasi on  ta leidnud endale ka siin kõrgelt haritud jäähokitreenerina rakendust.

"Bálint Fekti on Soomes jäähokialase kõrghariduse omandanud treener, keda suutsime poolte kokkuleppel rakenda Eesti hoki järelkasvu arendamisse. Balint soostus olema Team Eesti U18 võistkonna peatreener algaval hooajal Soome meistrivõistlutel ja kuna tema käe all treenib U18 koondise tuumik, kes valmistub koduseks MM turniiriks, siis leidsime, et ainuõige on temast teha ka U18 koondise peatreener. Usume, et ta sobitub uude rolli hästi, kuna tal on varasem kokkupuude Eesti jäähoki ja meie mängijatega! Soovime talle edu ja hoiame pöialt, et U18 koondisega tehtav töö õnnestub kevadel heaks tulemuseks realiseerida!" kommenteeris uue peatreeneri valikut Eesti Hoki tegevjuht Rainer Komi

Värske peatreener on uue hooaja suhtes väga positiivselt ja entusiastlikult meelestatud: ''Sats on hea! Tegu on väga heal tasemel mängijatega ja omavaheline konkurents on tihe. Lisaks nendele poistele, kes täna siia kogunesid, on potentsiaaliga mängijaid veelgi. Usun, et tuleb hea aasta! Muidugi on veel õppimise kohti ja arenguruumi, aga üldine pinnas on väga viljakas!'' lisas Fekti.

Oma esimeselt tiimikoosolekult andis ta poistele kaasa järgmised õpetussõnad: ''Astuge välja oma mugavustsoonist!'', ''Esitage endale alati väljakutseid!'' ja ''Olge alati 100% kohal!''

Soovime uuele peatreenerile palju edu!

OTSID

KINGITUST

VÕI 

FÄNNIKAUPA ?

VAATA, MIDA PAKUME: 

E-POODI