Eesti U18 koondis alistas maailmameistrivõistlustel Rumeenia 5:2
10.04.2019
Eesti koondis võitis U18 II divisjoni A-grupi maailmameistrivõistlustel Rumeenia koondist 5:2 (2:0; 1:1; 2:1). Järgmise mängu peab Eesti koondis 12. aprillil kell 12.30 Poolaga. Mänge kannab üle Delfi TV.

Eesti koondise väravad lõid #12 Robin Harley Mürkel (#8 Reinsalu), #7 Daniil Kulintsev (#12 Mürkel), #13 Nikita Puzakov (#24 Lodeikin, #17 Kuivanen). Kaks väravat lõi #24 Kirill Lodeikin, neist esimese värava resultatiivse söödu andis #13 Puzakov. Eesti koondise väravaht #1 Marcus Hämarsalu tõrjus 14 pealelööki ning kokku võttis koondis 6 minutit karistusi. Rumeenia koondise väravad lõid  #17 Remus Gheorghe (#12 Nicolae Vasile) ja #13 Norbert Karda. Väravaht #25 Levente Ambrus tõrjus 44 Eesti koondise pealelööki ning võeti 14 minutit karistusi.

Kolme mängu järel on Eesti koondisel kirjas kaks võitu ja kaotus ning punkte 6. Järgmise lahingu peab Eesti koondis 12. aprillil kell 12.30 Poolaga. Poolal on käesolevaks hetkeks mängitud kaks mängu, 3:1 alistas Poola Rumeenia ning 7:1 Leedu. Kolmanda kohtumise peab Poola täna Koreaga.

Eesti mängude kava Leedus:
12. aprill kell 12.30 EESTI - Poola
13. aprill kell 16.00 Korea - EESTI

Eesti koondise mängudest leiad otseülekanded Delfi TVst, ülejäänud koondiste vaheliste kohtumiste ülekanded ja tulemused, statistika IIHFi kodulehelt.